Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Móraż vs Maka


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:BetoniaŻ

Wyzwany: Maka

Wstawianie prac do: do niedzieli

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:Świat zepsuty

Notatka: 16-32 wersy, mile widziany refren

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Od dziesięciu lat świat moim zdaniem jest zepsuty

To przez ludzi żyjemy w takim syfie uknutym

Przez diabła opluty, wszystko przerobione na wióry

Bóg słabo zrobił świat, przed każdym stoją mury

Czemu świat przez 2 tysiące lat był dobry?

Od 10 lat jest chujowy i co raz gorszy?

Jakieś chore nawozy, dzieci bez genitalia i odbytów?

Rodzą się z chorobami których wcześniej nie było?

Wszystko sztuczne na odwal, tylko hajs i nic więcej

Mają w dupie nasze zdrowie, tak jest kurwa wszędzie

Czemu hajsu chcą więcej? Patrzę na statystyki

Co rok wszystko drożeje a powiększa się kryzys

Gdyby wszystko staniało? To kryzys byłby mniejszy?

W pakach dzieci które siedzą za gram zieleni

Czemu hajs tracą na "więźniów" a nie dla ubogich?

To jest bezsensu, durnie przekraczają wszystkie progi!

 

Wiesz gdzie jesteśmy? W Świecie Zepsutym..

Wiesz co niesiemy? Prawdziwy RAP dla tych ludzi

Ten cały świat spada na samo dno tej studni

Próbuje wyrwać się, z oblicza tej pustki

 

 

Majowie z kalendarzem i Nostradamus z wozem

O dziewięciu kołach, wszystko kończy się końcem

Naszego świata, który zniszczyliśmy sami sobie

Wszystkie cele polityków przeliczane na mamonę

To jest ziomek chore, każdy chciał by wyjść na prostą drogę

"Kupuje warzywa i owoce" - bo są niby zdrowe?

Ja się boje ich kupować, sam sadzę i korzystam

Ten świat jest straszny jak Krasicki to opisywał

Mamy własne decyzje, choć zgadzamy się z prawem

Bo nie mamy wyboru oni robią z ludzi miazgę

Podpisują jakieś świstki, tylko dla własnego dobra

Za kilka lat dzieci nie będą wiedzieć co to znaczy "Polska"

Prowadzi Cię drogowskaz, zawiły, nie przemyślany

Świat daje nam te znaki i myśli że nas poprowadzi

Gdzie są Ci kumaci? Piszę to uważając to za słuszne!

Ci tyrani, oni mają serca puste, ej

 

Wiesz gdzie jesteśmy? W Świecie Zepsutym..

Wiesz co niesiemy? Prawdziwy RAP dla tych ludzi

Ten cały świat spada na samo dno tej studni

Próbuje wyrwać się, z oblicza tej pustki

 

 

// Temat ten sam. Powodzenia ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Odpalam TV, jak co dzień rano,

a tam pieprzą znowu to samo,

mąż zabił żonę oraz swe dzieci,

potem skurwysyn sam się powiesił,

znowu dzieci zostają rodzicami,

przez zapłodnienie dziewczyny gwałtami,

kolejny pedofil wychodzi z więzienia,

szuka dzieciaka do zaspokojenia,

dwaj bracia młodzi, matkę swoją zabili,

nie dała im kasy, którą by przepili,

młoda matka urodziła właśnie małe dziecko,

obmyśla jak je zabić, na prawdę kurestwo,

ten świat od dawna na psy schodzi,

zabijmy ją dla kasy, tak teraz myślą młodzi,

już bardzo zepsuty jest ten świat,

siostrę zgwałcił, potem zabił brat.

 

 

Nie da się żyć na tak zepsutym świecie,

wszędzie patologia, wyleczyć ich nie chcecie?

ciągle przybywa chorych psychicznie,

wyleczyć ich! lecz każdy ma to w piździe.

 

 

 

Na prawdę jest źle kurwa na tym świecie,

ciągłe podwyżki, o czym mówię dobrze wiecie,

nie ma dla młodych w Polsce żadnej pracy,

biją, zabijają, dla byle jakiej kasy,

na prawdę jest tutaj kurwa bardzo źle,

premier się śmieje, skurwysyn ma to gdzieś,

młody nie ma pracy, okrada samotne matki,

zamiast mu pomóc, wsadzają go za kratki,

bez żadnej emerytury, żyję człowiek stary,

na śmietniki ma swę największe plany,

stara kromka chleba, dla niego to rarytas,

zamiast spokojnej starości, krzywda go spotyka,

samotna matka bez wsparcia żadnego,

wychowuje bez pieniędzy, synka małego,

już bardzo zepsuty jest ten świat,

cięgle przybywa nie zalet lecz wad.

 

 

Nie da się żyć na tak zepsutym świecie,

bez pracy, bez kasy, premier głupoty plecie,

liczba bezrobotnych drastycznie rośnie,

kiedy polityk, zmądrzeje, dorośnie?

 

Dzięki, głosować.

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

No świat się przeterminował za długo leżał;/

@top

Móraż ,lepiej sie czyta i jakoś przypada mi do gustu

1354749589-U576612.jpg

By miko213

Opublikowano

Majken już po pierwszej zwrotce moim zdaniem dominuje.

Staram się być obiektywny i bardziej jego przypada do gustu ;c

 

Odpalam TV, jak co dzień rano,

a tam pieprzą znowu to samo,

mąż zabił żonę oraz swe dzieci,

potem skurwysyn sam się powiesił,

znowu dzieci zostają rodzicami,

przez zapłodnienie dziewczyny gwałtami,

kolejny pedofil wychodzi z więzienia,

szuka dzieciaka do zaspokojenia,

dwaj bracia młodzi, matkę swoją zabili,

nie dała im kasy, którą by przepili,

młoda matka urodziła właśnie małe dziecko,

obmyśla jak je zabić, na prawdę kurestwo,

ten świat od dawna na psy schodzi,

zabijmy ją dla kasy, tak teraz myślą młodzi,

już bardzo zepsuty jest ten świat,

siostrę zgwałcił, potem zabił brat

 

Ciągle ktoś kogoś gwałci,zabija,gwałci i zabija ;d

Monotonne troszeczkę. A u Majkena coś się dzieje ;d

 

Głos na Make.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...