Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Błędy patchera,aktualizacji etc.


Solymr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny tut robiony by pomóc ludziom a nie z chęci zdobycie plusów.To się chwali.

A co do tut'a jak najbardziej przydatny, widać że włożyłeś w niego pracę i czas.

Na pewno się ludziom przyda.

Ode mnie masz +.

Pozdrawiam AsPol.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

czytallem poradnik twoj spoko a ja mam inny blad gdy uruchamiam patch laduje sie i przestaje sie ladowac stoi w miejscu dzieje sie to tak gdy mam antywirus wylaczony ale gdy jest wlaczony to wyskakuje blad :rozpakowanie pliku nie powiodlo sie co mi nato poradzisz?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pkt.11 coś mi nie działa, mimo, że zrobiłem tak jak napisałeś..

Antywir wyłączony, ściągany na nowo ze 3 razy..

Nie mam pojęcia co zrobić.

Chciałbym też zaznaczyć, że problem nie występuje po raz pierwszy lecz po jakimś czasie ustępował...

 

@Problem znikł tak jak pisałem wyżej, nic nie robiłem, ale przyjmę wszystkie rady dotyczące tego problemu.:P

Nijimidasu kondaku no monshō.


Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki!


Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō!


Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo!Hanpatsuseyo!


Chi ni michi onore no muryoku wo shire!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

 

@Up

Zadziała to prawdopodobnie tylko na komputerach z Windows 7/Vista: Wchodzimy w menu/akcesoria/prawym klawiszem na wiersz poleceń (odpalamy jako administrator) następnie wklejamy wcześniej przygotowany tekst:

 

bcdedit/set IncreaseUserVA 2800

 

Do poradnika dodam to,gdy będę miał dostęp do swojego komputera.Aktualnie mam tylko laptopa.

 

Ja mam jeszcze inny problem z torrentem. Sytuacja wygłąda następująco: Odpalam metina i podczas torrenta przy 98,6% wyskakuje mi błąd.

Błąd podczas aktualizacji torrenta:

Rozpakowanie pliku nie powiodło się.

Plik nie mógł zostać stworzony.

Ściąganie pliku nie powiodło się, - http://patchfast.metin2.de/m2_1389_18159/python27.dll.lz

 

Tak się dzieje za każdym razem proszę o pomoc. Z góry dziękuję :)

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...