Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ban za złe ustawienie Godziny/Lvl na Ravia.EU [ KamerMoD ] ?


JustToSkill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

Witaj drogi graczu, pamiętasz filmiki Isamu, Nymfy czy też Miszcza?

Gdy banował graczy za Lvl oraz godzine obok nicku której nie było na Metin2Mod?.

Kamer dodał do Swojego oprogramowania, /wlevel lecz to także nie pomogło

ponieważ ustawienie tych danych nie zgadzało się z tym co jest na oficjalnym Cliencie Ravia.eu!

Mam na to sposób i spróbuję Wam go przedstawić:

A więc sciągamy Metin2Mod By_Kamer1337

http://www.metin2mod.tk/ml2010sf.html

1.Instalujemy go do Clienta innego serwera lub w pełni spachowanego Clienta Metin2.PL

2.Gdy już to zrobiliśmy wchodzimy do głównego folderu z grą.

3.Otwieramy plik "Mod_config.cfg" [ Najlepiej Notepad ++

4. W szóstej linijce zmieniamy z

WhisperLevel=(Lv%s) %s:

Na:

WhisperLevel=(Lv%s) %s :

Ważne aby skopiować cały tekst, wraz z wszystkimi spacjami.

Jestem to drobna mało widoczna zmiana lecz w pełni działająca.

5.Zapisujemy zmiany odpalamy Metin2Moda [ W GRZE SPISUJEMY /wlevel ]

6.Włączamy ExpBota, FishBota czy co Wam się jawnie podoba.

7.Gdy napisze jeden z administratorów będzie Wasz ciąg Godziny i Lvl zgodny z Clientem Ravia.eu

Od Teraz wygląda to tak:

raviae.png
Na górze napisałem [ Kamer Modem ]

Na dole [ Clienta Ravia.eu ]

Dla leniwych:

http://speedy.sh/zq4ap/mod-config.cfg

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/5fa92400cde2f798cdcb2ed21b8bb3930de74ef370d71e5db37a8d7ec4c84156/analysis/1361959839/

Jest to Mój pierwszy tego typu poradnik więc prosił bym o wyrozumiałość

z góry dziękuje za przeczytanie i życzę miłego botowania xD.

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Opublikowano

Poradnik bez zbędnych bajerów, kolorystyka mi się podoba. Treść również jest dobra, poradnik napisany bardzo dobrze ;). Mam nadzieję, że to nie pierwszy i ostatni z twojej Strony :).

Ale to pomoże tylko na krótki czas. Administracja wprowadzi pewnie nowe zabezpieczenie którego tak szybko się nie obejdzie. :)

10s7llx.png

By

Maxio!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

moim zdaniem nie potrzebne poniewaz zawsze mozna napisac ze jestes na lancherze ... a gm niema prawa banowac za to ze ktos jest na lancherze wiec pozdro

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Opublikowano

moim zdaniem nie potrzebne poniewaz zawsze mozna napisac ze jestes na lancherze ... a gm niema prawa banowac za to ze ktos jest na lancherze wiec pozdro

 

Na luncherze, są pliki ROOT ktore odpowiadaja za IP a tam znajduje sie wlasnie ta modyfikacja ktora daje lvl i godzine ;)

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Opublikowano

Ten dwukropek który dopisałeś samoistnie się robi :P więc nie ma potrzeby dodania tego [ Na tym SS ] Dodałem jak sam do Siebie pisze i jest mały błąd za jakiś czas sprobuje wszystko uregulować :)

 

 

Czy mógł by mi szanowny Moderator wyjaśnić te ostrzeżenie 9 postów wyżej ???????

 

Refresh napisałem po 2 dniach a można odświeżać co 24H więc za co te 5 PKT ???

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Opublikowano

Metoda jak najbardziej poprawna ale tak naprawdę gyby administracja serwera co nieco bardziej obszernie się znała to mimo obejść wszysto mają w logach kto i w jaki sposób loguje, ponieważ kamermod zostawia po sobie ślad. Wiem dokładnie, że ukryć gdyz czytałam o tym jak znajde to dodam. Po za tym obecniesą takie zabezpieczenia już wprowadzana na serwery, gdzie najwazniejsze funkcję kamermoda są zablokowane

3reb7x40o9l5.jpg


Opublikowano

Metoda jak najbardziej poprawna ale tak naprawdę gyby administracja serwera co nieco bardziej obszernie się znała to mimo obejść wszysto mają w logach kto i w jaki sposób loguje, ponieważ kamermod zostawia po sobie ślad. Wiem dokładnie, że ukryć gdyz czytałam o tym jak znajde to dodam. Po za tym obecniesą takie zabezpieczenia już wprowadzana na serwery, gdzie najwazniejsze funkcję kamermoda są zablokowane

 

 

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html
 

Po prawo masz " Jak ograniczym blokade " ona ukrywa logi które wyskakują podczas logowania, ponieważ wyskakuje odpowiedni wpis przy wejście lunchera :) polecam dodać to.

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...