Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Ban za złe ustawienie Godziny/Lvl na Ravia.EU [ KamerMoD ] ?


JustToSkill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://www.speedyshare.com/WPTQm/serverinfo.py
 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/43cdbccefd6cb221ed6db580e390abcd91ac38f8523708c29cc32b2d184d9e1c/analysis/
 

 

 

Jeżeli nie potraficie zaktualizować IP Ravia.eu tutaj macie już nowe IP i Pong :)

 

[ Rozpakować do głównego clienta z zainstalownym KamerModem ]

 

Edit: Zaktualizowane wszystkie linki, oraz miniatura dowodu że ta modyfikacja działa w 100%.

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

http://www.speedyshare.com/WPTQm/serverinfo.py
 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/43cdbccefd6cb221ed6db580e390abcd91ac38f8523708c29cc32b2d184d9e1c/analysis/
 

 

 

Jeżeli nie potraficie zaktualizować IP Ravia.eu tutaj macie już nowe IP i Pong :)

 

[ Rozpakować do głównego clienta z zainstalownym KamerModem ]

 

Edit: Zaktualizowane wszystkie linki, oraz miniatura dowodu że ta modyfikacja działa w 100%.

Sorry , że odświeżam temat , ale mam problem , ponieważ wogóle nie mam lvla i godziny.

Opublikowano

Sorry , że odświeżam temat , ale mam problem , ponieważ wogóle nie mam lvla i godziny.

 

Jeżeli to robiłeś na własną rękę, a nie sciągałeś gotowego pliku musisz wpisać w grze komende:

 

/wlevel
 

Lub wejść w " Mod_Config.cfg " i w siódmej linijce, zmienic z OFF na ON

 

 

WhisperLevelMode=ON
 

Także wszystko jest, w pełni działające musicie tylko zrobić jedną z tych dwóch czynności.

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


Opublikowano

 

Także wszystko jest, w pełni działające musicie tylko zrobić jedną z tych dwóch czynności.

 

 

 

 

 

zrobiłem , i mam tą date i lvl ale nie mam odstępu.

Opublikowano

Także wszystko jest, w pełni działające musicie tylko zrobić jedną z tych dwóch czynności.

 

 

 

 

 

zrobiłem , i mam tą date i lvl ale nie mam odstępu.

 

Napisałem, że musisz skopiować wszystkie ale to wszystkie spacje ponieważ innaczej to nie zadziała.

Wszystkim poprzednikom działa więc problem stoi po Twojej stronie.

scvEdS9.png


Najbardziej popularny niemiecki serwer easy, średnio ponad 2000 graczy.


http://www.mpcforum.pl/topic/954506-tutde-shiro2/


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dostałem za to Bana na Dropku.Przyda się.

Ale i tak już nie wejdziecie na ravie na modzie ;)

Jak nie wejdę?

08566331067001862833.jpg

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...