Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] FactionsPL - 100% Polska, najnowsza wersja Factions [wersja:1.6.9.3][1.4.5]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Można aktualke na 1.5.2?

Bo teraz mi błąd wyskakuje mianowicie:

 

2013-06-20 12:23:28 [SEVERE] Could not pass event EntityChangeBlockEvent to Factions v1.6.9.3.PL.by.Krzysztofa
org.bukkit.event.EventException
    at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:427)
    at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:62)
    at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.fireEvent(SimplePluginManager.java:477)
    at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:462)
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R3.event.CraftEventFactory.callEntityChangeBlockEvent(CraftEventFactory.java:507)
    at org.bukkit.craftbukkit.v1_5_R3.event.CraftEventFactory.callEntityChangeBlockEvent(CraftEventFactory.java:495)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.EntityEnderman.c(EntityEnderman.java:108)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.EntityLiving.l_(EntityLiving.java:526)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.EntityMonster.l_(EntityMonster.java:24)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.World.entityJoinedWorld(World.java:1355)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.WorldServer.entityJoinedWorld(WorldServer.java:614)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.World.playerJoinedWorld(World.java:1336)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.World.tickEntities(World.java:1224)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.WorldServer.tickEntities(WorldServer.java:480)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.MinecraftServer.r(MinecraftServer.java:563)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.DedicatedServer.r(DedicatedServer.java:226)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.MinecraftServer.q(MinecraftServer.java:477)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:410)
    at net.minecraft.server.v1_5_R3.ThreadServerApplication.run(SourceFile:573)
Caused by: java.lang.NoSuchMethodError: org.bukkit.event.entity.EntityChangeBlockEvent.getEntity()Lorg/bukkit/entity/LivingEntity;
    at com.massivecraft.factions.listeners.FactionsEntityListener.onEntityChangeBlock(FactionsEntityListener.java:569)
    at sun.reflect.GeneratedMethodAccessor70.invoke(Unknown Source)
    at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(DelegatingMethodAccessorImpl.java:43)
    at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:601)
    at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:425)
    ... 18 more
 

 

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ciekawe,nareszcie factions po polsku,a nigdzie nie moglem znalezc tego leci + :)
Ale na niektorych stronach takie dziwne spolszczenie jest ,nie sformulowane dokladnie hehe

Pomoglem? Daj like:) Nic nie stracisz:)
Dzisiaj startuje moj serwer,link na dole godzina 17;00 1 Osoba VIP:)

http://www.mpcforum.pl/topic/1043844-zapowiedz-spolszczone-mcmmo-frakcje-skrypt-na-drop-1-osoba-wygrywa-vipa-duzo-skryptow-wszystko-dopracowane-zapraszamy/#entry8821556-Wyraz swoja opinie:)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Świetnie się spisałeś, pewnie włożyłeś dużo czasu i nerwów łap like. Jakbyś mógł mi powiedzieć jakim programem spolszczałeś?

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@UP yyy bo factions nie ma tyle bugów i wgl. co by bylo w skrypcie w wgl.
@TOPIC Daj nowy Download bo ten nie działa :P

Opublikowano

Link do pobrania pliku nie działa, ale z tego co widze spolszczenie wykonane jest staranie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Bardzo dobrze spolszczona wersja, niestety już stara i sypie błędami. :(

Opublikowano

Tłumaczenie oceniam na 4/5, bo gdzieniegdzie są błędy stylistyczne np "zakładać frakcję" zamiast "zakłada frakcję" albo "pozwala założyć frakcję". Ale to pewnie wina InClassTranslator. Czekam na najnowszą wersję ;)

Njolbrim moim idolem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...