Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ujrzyj Światłość [Surv/Gildie] Otwarcie Niebawem [Instancje/Moby Uniqe] [Losowanie Premium]


Marcin132

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa z mpcforum: LoLek1977

Data: 07.12.2012r

Nick z gry: LoLek

 

Fajne budunki, pierwszy raz bylem wczoraj na serwie i juz w pierwszej minucie mi sie spodobał.

Pozdro LoLek :) <_<

Opublikowano

Nazwa z mpcforum:LordCzekolada

Data:2012-12-07

Nick z gry:LordCzekolada

Gram na tym servie od początku i uważam że to najlepszy server na jakim do tej pory grałem

Pozdrawiam LordCzekolada

Opublikowano

Nazwa z mpcforum:hopek1

Data:07.12.12

Nick z gry:HopekCraft

 

Gram na tym servie od samego początku już gdy były testy na hamachi nie lubie cheatów i wyzywających i spamujących słowami takim jak "muj" "tfoje" dzieci

Opublikowano

Server mnie najpierw w miarę zaskoczył... Spawn był dość ciekawy, jednak mógł być urozmaicony.

Po chwili rozglądania wyszło na to, że estetyka miasta niestety nie jest taka idealna, wszystko (drogi, itp) jest zbudowanie z drewna, monotonność.

Od czasu do czasu bryły ze stone'a, czy jakieś ogromnie wysoko położone płyty z glowstone. (dywany).

Pluginy jak na freebuild mogą być, ale zanim przejdziemy do pluginów....

Przerazila mnie ortografia jednego z moderatorów..

 

moderatorJOGURTPL: zaras, bo cos teras buduje

Lolwut?!

 

To mnie zniechęciło do tego servera, jest on zwyczajnie przeciętny, polecam do grania - jeśli nie masz w co grać.

 

 

[NEUTRALNA]

Opublikowano

Server mnie najpierw w miarę zaskoczył... Spawn był dość ciekawy, jednak mógł być urozmaicony.

Po chwili rozglądania wyszło na to, że estetyka miasta niestety nie jest taka idealna, wszystko (drogi, itp) jest zbudowanie z drewna, monotonność.

Od czasu do czasu bryły ze stone'a, czy jakieś ogromnie wysoko położone płyty z glowstone. (dywany).

Pluginy jak na freebuild mogą być, ale zanim przejdziemy do pluginów....

Przerazila mnie ortografia jednego z moderatorów..

 

moderatorJOGURTPL: zaras, bo cos teras buduje

Lolwut?!

 

To mnie zniechęciło do tego servera, jest on zwyczajnie przeciętny, polecam do grania - jeśli nie masz w co grać.

 

 

[NEUTRALNA]

Siemanko, z tej strony Shade. Zacznijmy więc od tego:

1) nie posiadamy moderatorów, bynajmniej użytkownik o nicku JOGURTPL u nas nigdy się nie pojawił

2) nierozumiem do końca z płytami z glowstone'a, glowstone był używany u nas tylko i wyłącznie na lampach ulicznych oraz przy oświetlaniu drogi

3) co do dróg, drewno nie jest stosowane do budowy dróg, także Twoja opinia kompletnie mija się z celem

 

Z racji Twojej wypowiedzi wnioskuję, że albo jesteś zwykłym trollem, próbującym przedstawić Nasz serwer w negatywnym świetle, albo po prostu przez pomyłkę pomyliłeś posty, ponieważ to co opisujesz, w żadnym razie nie jest naszym serwerem. Pozdrawiam.

Opublikowano

Nazwampc:Blacha98

Data:8.12.12

Nick z Gry:Blacha98

 

 

 

 

Zagram bo to sie fajnie zapowiada będą gildie i różne może nawet kupie sobie konto przemium,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...