Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Jakim programem obrabiany był ten filmik


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HyperCam'em 2 polecam nagrywać filmiki(używałem, dobra jakość, z prokoksów jestem pewny, że Lux go używał).

Do obróbki sony vegas, albo nawet movie maker;)

Sony vegas'a możesz wziąć ze strony producenta(trial/zakup), albo wiadomo:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

Napisałem ci na PW odczytaj wiadomość . ^_^ To darmowe programy czy płatne ?? .

 

Płatne, nie dla ciebie like żebraczku ;)

A jak będziesz jechać na cracku to ciota jesteś i finito.

Polecam też do obróbki Adobe.

1355697137-U769566.png

Opublikowano

Witam chodzi mi o ten filmik w jakim programie był obrabiany :

 

 

na 99 % to jest sony vegas pro 9,10,11 któryś z tych :]

Wiem bo ich używam :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Google - "sony vegas".

Wy, ludzie naprawde nie potraficie używać wyszukiwarek?

Opublikowano

Tylko after effects, premiere pro itd jest dla bardziej zaawansowanych ;)

Vegas jest prostszy od softów Adobe.

Opublikowano

Tak polecam ci BandiCam + C**** zeby nie było ich loga na filmikach.

Obrobić możesz Sony Vegasem jak masz windowsa XP to muszisz SV 10 Pro

A jak masz win 7 to możesz SV 12 :)

Opublikowano

Tak polecam ci BandiCam + C**** zeby nie było ich loga na filmikach.

Obrobić możesz Sony Vegasem jak masz windowsa XP to muszisz SV 10 Pro

A jak masz win 7 to możesz SV 12 :)

 

Po co mu C (wiecie o co chodzi) ?

Może nagrać większy obszar i przybliżyć obraz w vegasie :) Nie będzie widać loga.

Opublikowano

Bierz Vegasa, w DarkOrbit ciężko ci będzie wykorzystać potencjał AAE na wiele rzeczy. A większość użyczetcznych zajebistych efektów jest w Vegasie.

Ten filmik w Vegasie był robiony, po przejściach idzie poznać łatwo. Jak byś używał Vegasa plecam do niego plugin BlueFX :)

Opublikowano

W vegasie sie trudno obrabia ale za to sie opłaca nauczyć tych prau opcji bo ma rzeczywiście bardzo dużo funkcji

domineses.jpg

 

Antix Najlepszy GM MPC

Lord Makin Najlepszy Administrator i opiekun MPC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...