Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świąteczny konkurs w dziale minecraft!


BR3NDzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zgłaszam się do 2 kategorii, na początku chciałem powiedzieć że moja praca - między innymi św. Mikołaj jest wykonany z 4 mm sklejki (w środku można coś umieścić, spokojnie mieszczą się 2 cygara) i został obklejony włóczką, worek Mikołaja został wykonany również z włóczki, a ponieważ jak głosi legenda św.Mikołaj lubi ciastka to takich mu nie zabrakło. Przedstawiam wam serię ujęć przedstawiających moją pracę. Niektóre przedstawiają samego Mikołaja jak i same ciastka, jest również ujęcie z wnętrza św.

 

1356194462-U299054.jpg1356194677-U299054.jpg1356194846-U299054.jpg1356194917-U299054.jpgs1356194946-U299054.jpg1356195005-U299054.jpg1356195067-U299054.jpg1356195129-U299054.jpg

 

 

 

 

 

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

 

//zaakceptowane

Opublikowano

Ja mam dla was coś kreatywnego i orginalnego...

fcc376fc4f236211.jpg

 

 

//odrzucone

KONTAKT:
gg:33770533                                                                                Pomagam przy serwerach mc/ robię swoje.
skype:milten22pl

Opublikowano

CHciałem zgłosić prace w kategorii robótni ręczne ale że nie mogłem znaleźć hostingu to wstawiłem tu bardzo prosze o zaakceptowanie z góry dziękuje A oto moja ppraca

post-805186-0-19454200-1356200326_thumb.jpg

 

 

//zaakceptowane

Opublikowano

Zrobiłem prace z obu kategorii. Nie są najlepsze, przypuszczam też, że jakość też nie jest powalająca, trochę rozjaśnione się walnęły te fotki. :/

Ale dobra, do rzeczy.

Zrobiłem to w nudzie z powodu kontuzji ręki.

:D

Jak święta to i reklama Coca Coli. No i jest.

xD

 

Kategoria #1

Troszkę mi wyszło krzywo, napis "Coca Cola" nie zmieścił mi się w jednej linii. :D

Ok. 4h roboty.

 

1356206146-U295319.jpg

 

 

 

 

 

Kategoria #2

Chyba wyszło lepiej, niż w kategorii #1. :D

Jest to kartka świąteczna, ja pokażę wam ją zewnątrz i wewnątrz.

 

Zewnątrz

Ludzik z plasteliny, mój skin.

:D

Koszula zajęła mi najwięcej czasu.

Całość robiłem ok. 7h.

 

1356206083-U295319.jpg

 

 

 

Wewnątrz (troszkę gorzej wyszło, mówię o jakości, kolorach).

Mniej więcej 6h roboty.

 

1356206370-U295319.jpg

 

 

Pozdrawiam.

:)

 

 

//zaakceptowane

1389638202-U295319.png


Opublikowano

Trochę przy tym roboty było :)

Robiłem to ponad 3 dni, ale było warto :D

 

Kategoria 2

Dokładniej jest to papercraft (wszystko wykonane z papieru (oprócz waty xD))

1356213901-U377857.jpg

 

1356213904-U377857.jpg

 

1356213908-U377857.jpg

 

 

//zaakceptowane

4770714280454741315510.png
Opublikowano

97968483733230084270.jpgTe zwierzęta to tak wiecie, bo przyszły zwierzęta do Jezusa na narodziny ;D.I tam w chmurce miało być HO HO ! Ale się nie zmieściło, nie bierzcię tego pod uwagę ok?;d

 

 

//zaakceptowane

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...