Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] NA ILE WYCENIACIE MOJE KONTO?


TEQ213

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

snajper :

lvl 17

bronie:

m95

l96a1

m24

usas-12

saiga-12

m14 ebr

m1911

dodatki do snajperek :)

LUNETA SNAJPERSKA RANGEACE

LUFA PRECYZYJNA

MAGAZYNEK VIPER

KOLBA STABILIZUJĄCA

ubranie:

BERET ODDZIAŁÓW SPECIALNYCH

OKULARY SZTURMOWCA ELITE

STRÓJ WETERANA WŁOSKICH ALPINI

BOJOWY PLECAK TAIGA

PAS ALPHA SP

I MUNDUR POLSKI (BIAŁY)

MECHANIK

lvl 12

I W PRZYSZŁOŚCI JAK BĘDZIE MI DZIAŁAĆ BF TO ZESTAW Z MP5 :)

 

 

2 KONTO

szturmowiec

lvl 14

bronie:

m4a1

mp-412 rex

dodatki do m4 :)

RAPIDAIM REDDOT

LUFA PREDATOR

MAGAZYNEK VIPER

KOLBA THUNDERBOLT

ubranie:

CZAPKA SZTURMOWCA ELITE

GOGLE WOJSK LĄDOWYCH

POLSKI MUNDUR PUSTYNNY

POLSKI PLECAK PUSTYNNY

POLSKI PAS PUSTYNNY

 

MEDYK:

lvl 12

bronie:

MG36

M249 SAW

M1911

ubranie:

POLSKI HEŁM PUSTYNNY

POLSKI MUNDUR PUSTYNNY

POLSKI PLECAK PUSTYNNY

POLSKI PAS PUSTYNNY

 

koniec :]

Opublikowano

Do takich gier tak naprawdę nikt kont nie kupuje, więc chociaż na twoje wydałeś dużo kasy (szczególnie snajper, mmm, pograłbym :)) to nikt Ci nie zapłaci nawet 10% z tego.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Do takich gier tak naprawdę nikt kont nie kupuje, więc chociaż na twoje wydałeś dużo kasy (szczególnie snajper, mmm, pograłbym :)) to nikt Ci nie zapłaci nawet 10% z tego.

ja nie chce go sprzedawać tylko chciałem go wycenić i poznać waszą odp :)
Opublikowano

mało bo po 1. słaby lvl... po 2. nie opłaca się nikomu :D

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

mało bo po 1. słaby lvl... po 2. nie opłaca się nikomu :D

lvl by był wiekszy ale bf mi nie działa :/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...