Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kolorowy czat tylko dla wybranych grup


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! To mój pierwszy wpis na www.mpcforum.pl, :unsure: więc proszę o wyrozumiałość i brak negatywnych komentarzy, że nie ten dział itd. :)

 

Ok wracając do tematu,

 

1. Czy ktoś zna plugin, lub permisję, dzięki której wybrane grupy mogą pisać na kolorowo?

 

Widziałem takie coś na skyblock.pl, więc coś takiego chyba istnieje

:) (jestem adminem i moge pisac na kolorowo, ale gracz - nie)

 

2. Jak ustawić opłatę za wejście na teren? (bardzo ważne, bo mam centrum rozrywki i chce za nie trochę $)

 

3. Może ktoś wie, jak ustawić jakiś kolor na taj liście po wciśnięciu TAB (lista graczy)

 

To wszystko

z góry dziękuje

:)

banner.png

Opublikowano

1. Chyba to to

 

essentials.msg.color

 

2.

price - Ustawia cenę za wejście na region

 

3.Plugin ColorMe

 

4.AuthMe nie ma takiej opcji ma ją xAuth




Opublikowano

Ad 1. Musisz pobrać plugin iChat i używając tego pluginu dodajesz permisję

 ichat.color

Ad 2.

Musisz wpisać

/region flag nazwacuboida price cena

Ad 3.

ColorMe:

http://dev.bukkit.org/server-mods/colorme/

Ad. 4

AuthMe Reloaded ma taką opcję, lecz nie jest ona aktualizowana. Jak @UP pisze, jak chcesz sesję, pobierz xAuth.

Opublikowano

Ok. Wielkie dzięki

1. Rozwiązane

4. Rozwiązane

2. A współpracuje to z iconommy

3. W pluginach jestem ogarnięty, jednak może trochę więcej wskazówek :-)

A i jeszcze czy jest możliwość zmiany tych tekstów przy /tpa (request sent to (gracz) i to że ktoś chce się do ciebie tp

/pay 20$ (gracz) (20$ has sent to gracz

20$ has request from gracz)

banner.png

Opublikowano

Ok to została tylko 2 i prosił bym trochę więcej info do 3. Czy to współpracuje z iconommy czy essentials (ja używam iconommy)

banner.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ok. Nie wiem jak, ale wszystko ogarnąłem. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy chcieli mi pomóc. Do zamknięcia.

banner.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...