Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Przygoda [WL] [Survival] [serwer typu Kwadratowa Masakra] [10 slotów]


Sitas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Przygoda

 

Informacje3.png

 

strzalka.gifTYP: Survival ( typu Kwadratowa Masakra )

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: f24.owncraft.pl:25067

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: TAK

 

 

Administracja5.png

SitekCS

 

pluginy3.png

LifeMC oraz najpotrzebniejsze

 

InformacjeDOT3.png

Zapraszam na serwer, jest to serwer typu kwadratowa masakra, który zapewne wszyscy znamy. Jest to serwer dla tych, którzy chcą pograć na prawdziwym survivalu z odrobiną dobroci oraz zaprzyjaźnienia się z innymi graczami

:)

 

White-Lista jest obowiązkowa, niżej znajdziecie formularz, że tak powiem, który należy wypełnić oraz napisać post pod tym tematem

:)

 

 

 

 

Nick w MC -

Wiek -

Skype -

Staż w MC -

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze -

Dlaczego chciałbyś tu grać -

Premium -

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) -

Opublikowano

Nick w MC -repropokos12

 

Wiek -16

 

Skype -repropokos12

 

Staż w MC -gram juz 2 latka ;p

 

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze -bo jestem otwarty itp lubie poznawać nowych ludzi ;p

 

Dlaczego chciałbyś tu grać -bo od dawna szukałem takiego servera ;)

 

Premium -Tak

 

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera ) :Tak jesli bedzie coo i bedzie warto przekonamy sie :)

Opublikowano

Nick w MC -Rozq

 

Wiek -14

 

Skype -wojtek20951

 

Staż w MC - Nw ile trudno policzyc ale okolo 1-2 lata

 

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze -Tak mam ale zeby rozgrywka nie byla nudna to bede mial tez paru wrogow

;)

 

Dlaczego chciałbyś tu grać - Bo nigdy nie gralem na takim serwerze

:)

 

Premium - Nie mam

:(

 

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Nie nagrywam na YT

Opublikowano

Nick w MC -ExTazer

 

Wiek -16

 

Skype -Byczek12332

 

Staż w MC -2,5 roku

 

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze -oczywiście

 

Dlaczego chciałbyś tu grać -Poniewarz dawno nie grałem na takim typie serwera

 

Premium -niestety nie posiadam

 

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) -W najbliższym czasie tak

junior.jpg

Opublikowano

@ Rozq dodany, życzę miłej gry :)

 

@piotr978 podaj swój nick z MC, niestety jeżeli go nie podasz, nie mam jak Cię dodać do WL ;/

Opublikowano

@ Rozq dodany, życzę miłej gry :)

 

@piotr978 podaj swój nick z MC, niestety jeżeli go nie podasz, nie mam jak Cię dodać do WL ;/

już podałem :) teraz czekam na dodanie

junior.jpg

Opublikowano

Nick w MC - Keeki

Wiek - 14 lat

Skype - mam, nick podaje wyłącznie na pw

Staż w MC - 2 lata około

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Czemu nie? ;p Fajnie jest pogadać:3

Dlaczego chciałbyś tu grać - Bo sądze, że może to być ciekawy server i miła administracja

Premium - noł. Niestety ;x

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Zobaczymy, chociaz myślę, że jestem zbyt lamerska na kręcenie filmików ;p

sygnatroll.jpg

Opublikowano

@ za 10 minut dodam Cię okey? jest jeden błąd techniczny który technik serwera, powinien zaraz naprawić. Na prawdę przepraszam za to, ale to nie moja wina. Kolidują ze sobą pluginy.

Opublikowano

@ za 10 minut dodam Cię okey? jest jeden błąd techniczny który technik serwera, powinien zaraz naprawić. Na prawdę przepraszam za to, ale to nie moja wina. Kolidują ze sobą pluginy.

ok poczekam

junior.jpg

Opublikowano

Nick w MC - DumStriker

Wiek - 14

Skype - DumStriker

Staż w MC - 2 lata?

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - No jasne

;)

Dlaczego chciałbyś tu grać - Bo wyglada fajnie i milo

Premium - Nie

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Moze jak mi sie spodoba ;)

Opublikowano

Nick w MC -BLack

Wiek -15

Skype -Tak

Staż w MC -Od wersji 1.4_01

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Tak oczywiście . :)

Dlaczego chciałbyś tu grać -Ponieważ lubię serwery takiego typu oraz chciałbym miło wpłynąć na rozwój serwera :)

Premium -Nie :(

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera :D ) - Niestety nie ponieważ nie posiadam takiego sprzętu ;(

Opublikowano

Nick w MC -Dragon3552

 

Wiek - 16

 

Skype -podam na pw

 

Staż w MC -2lata

 

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Tak :D

 

Dlaczego chciałbyś tu grać - Bo lubie servery takiego typu

 

Premium - Tak

 

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera :D ) -Jak bendzie co nagrywac to tak

Opublikowano

Nick w MC - Efsol

 

Wiek - 18

 

Skype - Chmielus666

 

Staż w MC - 2 lata

 

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Tak

 

Dlaczego chciałbyś tu grać - Lubie servery czystego survivalu. I szybko mi sie to nie znudzi zapewniam. Daze do doskonałości.

 

Premium - Brak - na swieta kupuje

 

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera ) - Jesli bedzie potrzeba i server zyska na popularnosci to tak.

Opublikowano

Nick w MC - Tygrys6PL

Wiek - 13

Skype - tomek.ligeza2

Staż w MC - Prawie 2 latka

:D

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Tak

Dlaczego chciałbyś tu grać - Ponieważ kocham serwery typu Kwadratowa Masakra

Premium - Nie mam ;/

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Niewiem

Opublikowano

Nick w MC - MrDv0rak

Wiek - 14

Skype - MrDv0rak

Staż w MC - Od 2009.

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Tak.

Dlaczego chciałbyś tu grać - Szukam serwera gdzie mogę pograć z przyjazną społecznością oraz z ludźmi którymi będę mógł od czasu do czasu pogadać i poznać.

Premium - Tak.

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Mam zamiar, jeżeli serwer okażę się tego wart :). A dokładnie to może w weekend.

518831445005751729602.png

Opublikowano

Nick w MC - Klemar

Wiek - 14

Skype - Tak

Staż w MC - od 2010 r

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze -pewnie

Dlaczego chciałbyś tu grać -Szukam serwera gdzie mozna pogadac z kumplami i pogar sobie survivala

Premium -Tak

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Pewnie

[img]<a href="http://derides.pl"><img src="http://img809.imageshack.us/img809/6471/55154914.png" title="Derides.pl - najlepszy prywatny serwer Metin2"></a>[/img]

Opublikowano

Nick w MC -

Wiek - 15

Skype - darknesss321

Staż w MC - od 1.3 brta

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - Oczywiscie

Dlaczego chciałbyś tu grać - Bo tak

^^ Lubie tego typu serwery

Premium - Niet

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera

:D ) - Nie wiem :)

Opublikowano

Nick w MC - TomeK1770

Wiek - 13

Skype - MrTomeK1770

Staż w MC - od 1.0.0

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze - tak, lubie poznawac nowe osoby

Dlaczego chciałbyś tu grać - szukam fajnego servera bez dzieci neo.. gdzie mozna pogadac z graczami i pograc bez giferowanie itp .

Premium - Za niedlugo bede posiadal

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera :D ) - tak moge nagrac cos .

Opublikowano

Nick w MC -SzescikPL

Wiek -13

Skype -tak

Staż w MC -Od wersji alpha

Czy masz ochotę się zaprzyjaźnić z innymi osobami na serwerze -Oczywiścię

Dlaczego chciałbyś tu grać -Lubię servery tekiego typu :) Jak ma to być server to musi być ktoś podobny do PSPMagistra :)Czyli ja :D.

Premium -Tak

Masz zamiar coś nagrać z serwera ( chodzi nam o popularność serwera :D ) -Może .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...