Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] EdgeCraft [Non-Premium] [No-Wl] [FreeBuild + Survival] [40 slotów] [Ogarnięta Administracja] Zapraszamy !


42kokos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

EdgeCraft

informacjeo.png

083.gif Adres IP:Przy starcie serwera ;)

083.gif Typ Serwera:FreeBuild + Survival

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:40

083.gif Biala Lista:Nie

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

Przy starcie serwera ;)

ekipab.png

[Wlascicel]TheKokosR

[Wlasciciel]MrWahol

infododatkowe.png

Serwer będzie FreeBuild w połączeniu z Survivalem.

Będzie to serwer jakich teraz mało.

Nie jest to serwer z tych gdzie przy wejściu nie wiemy co jest grane. Na którym jest w hu* nie potrzebnych budowli.

Będzie to prosty w ogarnięciu serwer. Dużo osiedli na których można tworzyć miłe dla oka domki, wielkie centrum handlowe gdzie można wynająć swój własny sklep, wiele eventów i konkursów. Nie chcemy na Was zarobić. Chcemy żebyście się dobrze bawili.

 

Przydatne Linki:

 

FACEBOOK : https://www.facebook...SerwerPubliczny

 

Szczególnie zapraszamy na nasz fanpage gdzie codziennie będziemy dodawać zdjęcia i informacje z postępów na serwerze ;)

 

Więc dla podsumowania jest to serwer przyjazny dla ludzi którzy chcą mile spędzić czas, bardzo nastawiony do konkursów.

 

Start serwera przewidywany do miesiąca ;)

Oraz przewidujemy rekrutację na Moderatora ;)

 

 

Zapraszam do komentowania co o tym myślicie ;)

Możliwość rozmowy z adminami ( skype, ts )

 

 

Pisać swoje nicki w komentarzach ;)

Pierwsze dziesięć nicków = upominek przy starcie serwera ! ;)

 

 

Screeny ;) : ( co jakiś czas nowe screeny ! ) :

 

Spawn:

 

 

34pxlwx.jpg

 

LawaQuiz

 

 

 

35iamx0.png

 

 

Arena Spleef

 

 

21o7qxc.png

 

 

 

@Edit 05.12.2012: dodanie screenów.

Wkrótce otwarcie serwera ;)

Zapowiedź : Klik :) :) :)

Opublikowano

Będą dodawane zdjęcia ;)

Szczegółowe info na bieżąco na fanpage ;) ( Klik )

 

@Edit

Można napisać swoje nicki.

Pierwsze dziesięć osób = upominek na start serwera ;)

Wkrótce otwarcie serwera ;)

Zapowiedź : Klik :) :) :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...