Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam

 

 

Zrobiłem serwer LC (Serwer Mateusza)

 

Ale Nie mam klienta

 

Próbowałem zmieniać IP klienta i (przepraszam ze się tak wyrażę) i dupa (nic mi nie wychodzi)

 

PS# proszę o podpowiedz.

Edytowane przez Tysiac12

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Witam. Ja mam podobny problem. Niby robie wszystko poprawnie a gra nie chce sie uruchamiac. Prosilbym o dokladna procedure zmiany IP Clienta. Z gory dziekuje

Pozdrawiam

 

Zapomnialem :) Server ma byc na Hamachi

Edytowane przez tommaz94
Opublikowano

Czym zmieniasz IP?

Robisz Hamachi czy zwykłego na swoim kompie?

 

 

Ja Robie IP Changer

Serwer pod ip 127.0.0.1

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A robiłeś według tutoriali? Masz bazę i te wszystkie inne rzeczy?

 

Znaczy paczalem na 3 tut'y

 

i zaden nie pomógl

 

Jak to robilem:

 

1) wloczylem IP changer

 

2) mialem 3 kratki

i 2 okna o nazwie

- ? (wczytywanie clienta)

- ? (zapisywanie ip)

 

3) nacilem

- ? (wczytywanie clienta)

Wpisalem w ip

test 127.0.0.1 Port-Serwera

 

i nacisnelem

- ? (zapisywanie ip)

 

4) wyloczylem ip changer jak juz zapisalem

 

5) odpalilem game serwer ( w plikach serwera )

 

6) wloczylem clienta gdzie zapisalem ip

 

i dalej nie dziala

 

loguje sie pod swoje passy ( oczywiscie mojego serwa )

i pisze mi ze nie ma takiego konta

 

ale jak sie loguje pod passy clienta na kturym zmienilem ip to weszlo mi ale mialem serwer pod clientem ( client na kturym zmienialem IP: LCGN01)

 

@ref

 

jak by bylo mozna prosze o obraskową instrukcje

lub filmik

 

Dzienkuje!

 

 

Pozdrawiaja

Admini

(Serwer Mateusza)!

Siemanko

robie

serwery

minecraft

na zamowienie

 

 

 

 

 

PW

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...