Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kowalski / Blondynka


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Kowalski

Pani Katechetka opowiada dzieciom, że Bóg jest wszędzie. Na to Jaś pyta:

- A czy jest u Kowalskich w piwnicy? Na to pani odpowiada

- No pewnie, że jest.

- A gówno prawda bo Kowalscy nie mają piwnicy.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Jedzie jasio rowerem spotyka księdza ksiądz mówi do jasia chodż jasiu do koscioła

a jasiu na to nie ma mi kto popilnowac roweru ksiadz mówi duch święty

ci go pomilnuje ,a jasiu no dobra no i wchodzą do koscioła ksiądz mówi do

jasia jasiu przeżegnaj sie jasiu sie żegnqa imię ojca i syna a ksiądz sie pyta jasia

,a gdzie jest duch świety jasiu mówi pilnuje mi roweru.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Ojciec pewnego dnia zabral jasia aby wiedzial co i jak w fabryce gdy odejdzie na emeryture .

Pokazuje mu rozne maszyny i tlumaczy ta sluzy do tego ta do tego a tamta do tego.

W pewnym momencie pokazuje mu maszyne i mowi:

-Jasiu ta maszyna sluzy do tego ze jak wsadzisz barana to wychodzi kielbasa.

a Jasiu sie pyta:

-tato a jest taka maszyna ze wkladasz kielbase a wychodzi baran??

-tak synu twoja mama

 

2.Blondynka

 

Do windy w której stoi już blondynka wchodzi pewien facet.

Po zamknięciu się drzwi pyta:

- Na drugie?

- Iwona.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

W nocy blondynka budzi męża i pyta :

- skarbie czy płazy mają rozum?

- nie żabciu nie mają

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Dlaczego blondynka poprzestała na trzecim dziecku?

- Bo słyszała, że co czwarty urodzony człowiek to Chińczyk

 

 

 

 

Na razie tyle. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ciesze się , że się podobają . Dodałem kilka. ;)

Pozdrawiam.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Takie sobie, 4/5

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano
O Kowalskich najlepsze..O Blondi też ale stawiam 3/5 (moja lady jest blondi) -,-...

To są przecież żarty . Nie mam zamiaru blondynek obrażać . ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano
Heh.Wiem że to żarty.Są śmieszne ale nie mogę się przy niej z nich śmiać :/

 

Wiadome. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dodałem jeszcze jeden o blondi . ;)

Dlaczego blondynka poprzestała na trzecim dziecku?

- Bo słyszała, że co czwarty urodzony człowiek to Chińczyk

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Opowiadalem ten kawał o blondynce mojej dziewczynie to wygladalo mniej wiecej tak :

"W nocy blondynka budzi męża i pyta :

Słuchasz ??(powiedzialem tak bo cos czytala)

Ona sie nie odzywa myslalem ze sie zaczytala i juz dalej nie mowilem a ona po 30 sekundach : i to tyle ??

Konalem z tego z 10 minut xDDD

Opublikowano

Słyszałem wszystkie.Chyba 1 czy 2 były już na forum ale spox ;]

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

niezłe 4/5

chejka.jpg

sygna i avek by Pro_Ronon

 

Do Mateq Xantera owend! i całej reszty jeżeli myślicie że się tym przejmuje to jesteście śmieszni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...