Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fajny Nick


Losiu_Metin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje jakiegoś fajnego nicku może być z Losiu może byc Pokemoński j3zyk orientalskie słowka raz duza raz mała słowa które mogo byc uzyte albo z nich pozmieniane

Losiu

Sir

Ghost

Ghox

To

Avatar

Rider

Fire

Fiery

Rey

Mc

Ms

jakies słowka nic nie znaczace nawet YanBan itp. :)

Chce jakis aby dobrze sie wymawiał podam nicki juz zajete na PL ktore fajnie sie wymawia

GetOut(get ałt) GTS(GieTeEs) FuBu Schenk BumBum Shiver smoky chodzi mi o jakies w z G B F cos takiego słowka angielskie zeby dobrze sie wymawiała jakos twardo nie wiem jak to ując np. CrazyLosiu nie brzmi zbyt dobrze, GhostRider(Gost Rajder)dobrze brzmi i tym podobne jak wspominałem może byc Yan Yian Ye Ya coś takiego tez z Y jakis nick cos w tym stylu

 

Możecie dawac po kilka przykładów Czasami mozna stworzyć fajny nick przez przypadek zle napisawszy coś ja coś może pozmieniam

 

Dzięki z góry Losiu

fs.png

Opublikowano

Borhold

Zeneq

Joshi

AshiO

LosiÓ

FuSu

FuX

Busted

Napster

Hamter

 

Nie wiem, tak sobie pisałem ;d ale może któryś ci się spodoba ;d

Gość Mounthains
Opublikowano

Nap

 

Noob

 

JP

 

Frajer

 

to są nice nicki

Opublikowano

Masterynks

Pobvardres

Masterofride

Grethenold

p23z3eer

M4AI (xD)

ZabijMnie

Mustash/a

 

PwNz333Err

 

lub wez

 

quspy123/quspy1233

facial/facial1233/facial123/quspy

/w ca mam Pwnz3r:D

 

lub

Kabis/kabi

DolceGadana xD

 

Al-Raghie Ma'byatch

 

fajny wybierz jakis kawalek i wpisz:D

 

Kto mnie pobije?

2Sda3hdpKDF.jpg

Opublikowano

M3t1n

L1vef0rM3t1n xDD

Liv3f0rM3tin

CBA ^^

LO-FY

Ap0llo

W3nuS

Z3uS

fajnie się wymawia tak ?

NagaTakaSuka

 

PS> Jak już masz dawać jakieś p%^#!ne gwiazdki, to kliknij kilka razy w reklamy. Na choj mi gwiazdki...?

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

Jak znam życie to co drugi Ci napisze Jestem_Pedałem itp. ^^

Zrób sobie Teściowa ^^

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

teraz to już mam wybór ale niestety to mnie nie zadawala ale i tak macie 5* a co do Nicku Mlody Pamietam mój 1 kolega z ktorym zaczelem grac na PL-u on zaczynał 1 raz i ja to były czasy wspólny exp kowal itp. ;d znałem go bardzo dobrze... ja mu ufałem on mi ale nagle koniec i nie ma go nie grał w metina ani gg ani nic....

fs.png

Opublikowano

Nasetepne :

 

StrongGuest

GreatWalnut

WildDog

Amazonic

BlackWidow

NieMamNeta

Ruchniak

OzyryS

CzesiekZsiodemki

 

 

 

jA Nop

Opublikowano

@up mowilem bez takich nickow for fun nie mam neta itp.... ale 5 dostaniesz...

 

 

wymyśliłem se kilka:

LoBu

LoBuS

LoSiu

LoSiU

CraZyAvaTaR

CraZyLoSiU

AvaTaR

GosTRideR

FieRyRideR

GoneToSlept

GoneToSleep

GuX

GiX

SirLosiuPOL xDDD wiem wiem....

LuBuDu

 

Doradzcie który wybrać

next new: Shelve

 

BraveWarrior

SunShine

Brave

Bravelz

YanSo

 

Ale mam dużo pomysłow xD

fs.png

Opublikowano

Losiu, Łosiu, LoSiu :D

 

 

 

Pamiętam Cię jeszcze z NL twoja druga postać miała fajny nick.. jaki on był ? Byłeś założycielem Revolution co nie?

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Monjo

Zikker

DRK

Dark Asoul

albo walnij się w głowe i pomyśl :>

Albo daj sobie taki nick "Flipper2(PLAGIAT)" (zastrzegam sobie prawa do tego nicku xD )

Opublikowano
Losiu, Łosiu, LoSiu :D

Pamiętam Cię jeszcze z NL twoja druga postać miała fajny nick.. jaki on był ? Byłeś założycielem Revolution co nie?

 

 

 

nom moja gildia Revo..... eh stare czasy

a nick to chyba BlueDragonPL albo RedDragonPL xD wydaje mi sie ze BlueDragonPL bo mam jeszcze konto na YT BlueDragonPL xD

ops a nie HellBoy?! xDD przypomniało mi się Moj kochany HellBoy... xD

fs.png

Gość Mounthains
Opublikowano
Daj sobie

Jestem Klockiem

Klocki rox

Klocki lego

Klocki baby shits

itp

 

 

hahahaah dobre xD

 

 

ne nicki

 

 

Jeleń

 

Renifer

 

Łoś2

 

łos3

 

Sarna

 

Łosica

 

Łosiczka

Opublikowano

Nowa porcja prosto z pieca:

Śmietnik Łoś

Franek Krawężnik

Pro Jacek

Bezduszny Bolek

Nikczemny Fryderyk

Pokorny Olek

xD(to też)

Nie Lubie Ciebie (i to też)

 

To wszystko :P

Opublikowano
hahahaah dobre xD

ne nicki

Jeleń

 

Renifer

 

Łoś2

 

łos3

 

Sarna

 

Łosica

 

Łosiczka

 

 

nie przeginaj pałki Mounti xD

 

 

@up Zostawię to BezKomentarza....

 

Mój new Nick to chyba HellBoy raczej stary a new BraveBoy

fs.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...