Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fajny Nick


Losiu_Metin2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tworzysz jakas postac i nie wiesz jaki nick ^^?

Poszukaj sobie moze cos z bogow chinskich - oni mieli fajne nicki xD

a tak to hmm:

ZiomQ-hahaha xD ok joke.

mi sie podobaja nicki z pure

np

-PureEnergy

-PurePain

^^

a do ciebie

Łosiexor :D

Łasica Dziewica <hah>

sygna1o.jpg

Opublikowano

Nastepne

 

Pipolinek

BabciaMarysia

ScorpionKutasek

PapkaZabujca

 

 

No wiec teraz wybor masz ogromny :)

 

jA Nop

Opublikowano
Nastepne

 

Pipolinek

BabciaMarysia

ScorpionKutasek

PapkaZabujca

No wiec teraz wybor masz ogromny :)

 

 

powinieniem tobie i innym dać raporta napisalem kilka razy nie chce takich nicków i nie spamcie ci którzy pisza z O 0 też powinni dostać raport

Jeszcze raz kto napisze głupio raport!!!

fs.png

Opublikowano

ech. Ja nigdy nie miałem problemów z wymyślaniem nicków ;P Najgorzej tylko jak musiałem szybko myśleć (mój nick xD, może da się zmienić xP) Ale jak się ma dużą wyobraźnię to nie tak trudno coś wymyślić ;P

mi się podobają takie 4fun np.

S3xyLady

Life4Sex

 

 

etc xD

 

ale jak wolisz inne to

Sup3rELK xD

MasterELK ^.^

 

a jak się nic nie podoba to taj

N0NAM3

N0-Nam3

350x19_1261406460_35806.gif

 

podtastmpc.png

Opublikowano

na NL miałeś reddragon

 

 

Fajny nick końcowy :)

 

ja na NL. BertekPL , może mnie pamiętasz, a potem jeszcze M00Bkiller

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

Mam dla Ciebie elozajebistą propozycje : zacznij czytać książki,tam masz od **** nicków ^^

Jeśli taka propozycja już padła to sorry bo szkoda mi czasu na czytanie całego tematu :>

 

@Edit

zrobiłem Ci super pro mega generator do nicków! Z takimi nazwami będziesz budził respekt wśród graczy tibi i metina! Niepowtarzalna okazja,tylko teraz za darmo!

 

Utwórz plik generator.php i wklej tam poniższy kod:

<html>
<head>
<title>Generator pro nikuff</title>
</head>
<body>

<a href="generator.php?action=generuj">Generuj</a>
<?php


if($_GET['action'] == 'generuj')

    {
        $code = rand_text(9);
        echo "Kod: {$code}";
    }
   
?>
</body>
</html>

 

Bóg wie czy będzie działać,napisane w 2min ^^

Pozdrawiam

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

UP ma racje w książkach jest pełno nicków .. ja znalazłem swój nick "Dago" i jest to jeden z najlepszych moich nicków :D

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano
Mam dla Ciebie elozajebistą propozycje : zacznij czytać książki,tam masz od **** nicków ^^

Jeśli taka propozycja już padła to sorry bo szkoda mi czasu na czytanie całego tematu :>

 

@Edit

zrobiłem Ci super pro mega generator do nicków! Z takimi nazwami będziesz budził respekt wśród graczy tibi i metina! Niepowtarzalna okazja,tylko teraz za darmo!

 

Utwórz plik generator.php i wklej tam poniższy kod:

<html>
<head>
<title>Generator pro nikuff</title>
</head>
<body>

<a href="generator.php?action=generuj">Generuj</a>
<?php
if($_GET['action'] == 'generuj')

    {
        $code = rand_text(9);
        echo "Kod: {$code}";
    }
   
?>
</body>
</html>

 

Bóg wie czy będzie działać,napisane w 2min ^^

Pozdrawiam

 

nawet nie wiem jak utworzyc ten plik i woogle...

fs.png

Opublikowano

Otwierasz nowy plik tekstowy i zmieniasz jego nazwe na generator a .txt zamieniasz na .php :) potem otwórz za pomocą notatnika i wklej :D może zadziała ^,^

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano
Otwierasz nowy plik tekstowy i zmieniasz jego nazwe na generator a .txt zamieniasz na .php :) potem otwórz za pomocą notatnika i wklej :D może zadziała ^,^

 

 

 

 

nic nie zmienia się jak .php dopisuje

i prosze zmień avka!! bo już go mam dośc! xD

fs.png

Opublikowano

wciagam rzerzuche

Allen

mount bez jaj

michael jackson

wyrzuc kloca tam gdzie trzeba

sprzedam trabanta/kupie trabanta

mow mi Mount

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Opublikowano

Fatality

NoChance

AskYou

SorryBoy

ClickMe

S1t1

K4far

4Fun

Teeeth

Kiss

Lub kobiecy xD

SweeT

Luxa

Fermi

Sutasa

Albo coś typowo chińskich lub japońskich

Jebiesukinabosaka

Dobrzekiwa

KiciHuja

Trut...

Albo Polski

JołMen

DzieńDobry

Chrząszczyk

Łąbat

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano
nic nie zmienia się jak .php dopisuje

i prosze zmień avka!! bo już go mam dośc! xD

nic ci nie pasuje koleś!!!

moze zapytaj mamy , taty jak na ciebie w dziecinstwie gadali?

moze Wodoglowie se daj lub cos??

a nie spam tyle bo miales dawac 5* a nie co 2 post piszesz nei nie nie!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...