Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Best-Craft [1.4.5] [Mcmmo+Survival+Frakcje+Zwiększony exp+Jobs] Zapraszamy jedyny taki ! [ Nowy ]


Edinho

Minecraft  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci si? nasz serwer ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Admini ignorują graczy jak coś sie do nich piszę -.-

 

Stracilem itemy przez ich wine , i nie dostalem spowrotem -.- omfg

 

 

Pozdro Wojak

98725.png

Opublikowano

Admini ignorują graczy jak coś sie do nich piszę -.-

 

Stracilem itemy przez ich wine , i nie dostalem spowrotem -.- omfg

 

 

Pozdro Wojak

Coś powiem okej, oddałem ci itemki po twoim spamowaniu a ty po 3 minutach napisałeś : Chuj z tym jebanym serwerem ( coś takiego ) Pozdrawiam..
Opublikowano

Ten serwer to jest jedno wielkie nic

dokladnie od 00:00 co chwile byly resety bylo 10 osob i co chwile tracilismy itemy co na to nasz Hardkox?

Masz ss ?

Hahahaha ten serwer to jest jedna wielka zenada

Jak to wyglada?

Jak by klikasz myszka w drzewo w MC a te drzewo i tak sie nigdy nie zetnie

Tak samo bedzie z tym serwerem bedziesz klikal ta myszka a on nigdy nie stanie do gory. ;=

Opublikowano

Ten serwer to jest jedno wielkie nic

dokladnie od 00:00 co chwile byly resety bylo 10 osob i co chwile tracilismy itemy co na to nasz Hardkox?

Masz ss ?

Hahahaha ten serwer to jest jedna wielka zenada

Jak to wyglada?

Jak by klikasz myszka w drzewo w MC a te drzewo i tak sie nigdy nie zetnie

Tak samo bedzie z tym serwerem bedziesz klikal ta myszka a on nigdy nie stanie do gory. ;=

maly bonus od siebie , tak wyglada mila administracja? Hehehehe , wiem jestem zlosliwy :*

post-787920-0-23479800-1354409777_thumb.png

maly bonus od siebie , tak wyglada mila administracja? Hehehehe , wiem jestem zlosliwy :*

post-787920-0-23479800-1354409777_thumb.png

Tak wygłąda administracja jeżeli startuje serwer i naprawia błąd, zrobiłem 2 reloady i jak widać na ss PatrykooS napisał [Weź się Pier..Dol ja go ... Więc obraza Administratora, i nie mam siły o takich godzinach się cackać z takimi ludzimi. Szukam normalnych graczy.

 

Ten serwer to jest jedno wielkie nic

dokladnie od 00:00 co chwile byly resety bylo 10 osob i co chwile tracilismy itemy co na to nasz Hardkox?

Masz ss ?

Hahahaha ten serwer to jest jedna wielka zenada

Jak to wyglada?

Jak by klikasz myszka w drzewo w MC a te drzewo i tak sie nigdy nie zetnie

Tak samo bedzie z tym serwerem bedziesz klikal ta myszka a on nigdy nie stanie do gory. ;=

Pozdrawiam cię drogi graczu, zobacz co pisałeś i 10 reload... ? były 2 reloady i pytałem się graczy.

Opublikowano

Tak a czemu wszyscy stracilismy itemy ;)=

Teraz reloady ? Teraz bugi naprawiasz?

A czemu przed startem nie patrzyles jakie sa bugi i nie naprawiales?

Czemu wszyscy itemy stracilismy?

PRZEZ TWOJE RELOADY !!!!!

Serwer jest nie dopracowany tyle powiem NIE POLECAM !

Opublikowano

Tak a czemu wszyscy stracilismy itemy ;)=

Teraz reloady ? Teraz bugi naprawiasz?

A czemu przed startem nie patrzyles jakie sa bugi i nie naprawiales?

Czemu wszyscy itemy stracilismy?

PRZEZ TWOJE RELOADY !!!!!

Serwer jest nie dopracowany tyle powiem NIE POLECAM !

Po 1 pytałem się o zgode reloada wszyscy powiedzieli tak, jedyną osoba co stracila itemy to jesteś ty, Ban zostaje obraza administratora.

Opublikowano

zjebany serw Vip może się zmieniać w potwora i cie napierdalać a wtedy go trudno trafić wiec co to za fer pff nie polecam tego gówna

Nie, nie można zabijać gdy się zmień w moba. A zmieniać się może tylko Vip i dostał bana. Pozdrawiam Hardkox.

 

ref

Opublikowano

Tak a czemu wszyscy stracilismy itemy ;)=

Teraz reloady ? Teraz bugi naprawiasz?

A czemu przed startem nie patrzyles jakie sa bugi i nie naprawiales?

Czemu wszyscy itemy stracilismy?

PRZEZ TWOJE RELOADY !!!!!

Serwer jest nie dopracowany tyle powiem NIE POLECAM !

Omg Ziom Ja nic nigdy natym serwie nie stracilem. Pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...