Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry


Flipper

Gry  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie typy gier lubicie najbardziej?

    • Platformówki
      3
    • Przygodowe
      7
    • Gra fabularna (RPG)
      30
    • MMORPG
      65
    • Sportowe
      17
    • Wy?cigowe
      16
    • Gry akcji
      24
    • Bijatyki
      9
    • jRPG
      12
    • FPS
      33
    • TPP
      5
    • Skradanki
      6
    • Logiczne
      5
    • Symulacyjne
      7
    • Strategiczne
      16
    • Turowe
      3
    • Czasu rzeczywistego (RTS)
      5
    • Przegl?darkowe
      6
    • +18
      13
    • Horror
      6
  2. 2. Na co?

    • PS3
      13
    • PS2
      12
    • PSX
      4
    • Nintendo Wii
      3
    • Nintendo DS
      4
    • Xbox
      2
    • Xbox 360
      19
    • PC
      117
    • (inne)
      8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gry FPS>PC - aktualnie Far Cry 2 (save mi sie zjebał :O !) i zasysam borderlands- dość podobne co do gry co opisywałem w temacie

"co chcielibyście zobaczyć w grach mmorpg/fps" xD

PS: kiedyś to ja w platformówki zasuwałem ale tera to z tych 2d to co najwyżej arkanoidy ... other "gust" now

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano

hmm mario , contra itd. horror-painkiller to chyba chorror a jak nie to 12+ fps combat arms crossfire opertion 7 platformowe-mmorpg grand chase itp wszystkie gatunki oprocz larrego co sie pali w ktorejs czesci na lozku zwiazany

Jeżeli uważasz, że Mou to dobry medator forum wklej to do swojej sygnaturki GG:3236172

MrCebula to zjeb!Jeśli popierasz moje zdanie wklej to do sygny!

Jeżeli uważasz że Cebula to je*any neo kid,

jestem nałogowym nabijaczem postow sprzedaje konta na zamowienie 1000 postow w miesiac pisac na gg nieno zarcik :D ale jesli to nie zabronione to z checia

 

Opublikowano
hmm mario , contra itd. horror-painkiller to chyba chorror a jak nie to 12+ fps combat arms crossfire opertion 7 platformowe-mmorpg grand chase itp wszystkie gatunki oprocz larrego co sie pali w ktorejs czesci na lozku zwiazany

To "Larry 7 miłość na fali" przeszedłem całe z 4 razy xD

gg1212503410113.jpg

Gierki, w które aktualnie gram to:

-Left 4 Dead

-Left 4 Dead 2

-Fallout 3

-Battlefield Bad Company 2

-Gta IV

Opublikowano

Dałem FPS, mój ulubiony CoD 4: Modern Warfare, czekam na 2 część, a w międzyczasie gram w NfS: Shift ;)

 

Btw.

W ankiecie jest napisane: Strzelanki, FPS. Przecież FPS(First Person Shooter) to strzelanka(TPP też można zaliczyć, chociaż w strzelankach oznacza się jako TPS), więc wg mnie opcja "Strzelanki" jest niepotrzebna ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Jak mogles zrobic tak kategoryczny blad i nie wpisac jRPG, czyzbys nigdy nie gral w Final Fantasy? ;) Ah, a music games?

 

-Music Games,jRPG,RPG,FPS.

 

-Xbox360, PSP.

card.png

Opublikowano

MMORPG - Metin2 PC [gram już tylko dla zabawy]

 

Sportowe - FIFA 10 - XBOX360 , PES 2010 - PE3

 

Akcji - Counter Strike 1.6

 

Wyścigowe NFS Shift - PE3

 

i bijatyki TNA iMPACT! i WWE Legends of WrestleMania

 

Opublikowano

Głównie shootery, zarówno FPP i TPP, oprócz tego RPG, sportowe, dobrą grą wyścigową i RTSem też nie pogardzę (na PC wszystko ofc)

No i czasem jak u znajomego jestem to GH: Metallica na X360 <3

Opublikowano

Przede wszystkim gry online, nie wiem jak można grać w coś samemu :P Nie licząc takich gier jak GRID, GTA IV itd. Poza tymi typami lubię też RPG.

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

na pc mnorpg na xboxie horror :D

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Gość Mounthains
Opublikowano

[ 26 ] [23.64%] na MMORPG bo o tym jest forum D:

Nowicjusz
Opublikowano

jestem zawiedziony bo nie dodałes do sondy via game ala Bloodwars/plemiona itp [sam gram aktualnie :)] i psp :/ a tak to eMS, CS 1.6 i co mi sie spodoba albo w co graja kumple np Caban :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...