Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] TheMineCraft [RPG] [Autorskie Modyfikacje] [Własny Luncher] [Unikatowy] [Zgrana Ekipa]


JodaMinecraft

Publikacja  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba Ci si? publikacja ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszcze proponuje dodać wierzchowce, które mają różne możliwości, np.:

-Wąż morski, pozwala oddychać pod wodą

- Smok - pozwala przez 10sekund oddychać w lawie bez obrażeń od ognia + latanie

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Cytuję: ''Dzisi chciałbym zaprezętować wam innowacyjny serwer TheMineCraft.''

Dzisi ,ale bład myślałem ,że administracja ukończyła podstawówkę

Jeżeli pomogłem daj like oraz kliknij na miniature poniżej:
cc3f830237433ec121773071f9901651.jpg

Opublikowano

A ja jestem w 51% procentach pewien, powodem będzie to, że serwer nagle zniknie, zbyt dobrze się ten serwer prezentuje, żeby miał powstać. Jakiś tam Sci-Fi starwars - poszedł w pizdu, serwer efee, też itd. itp.

31575197832728931761.jpg

Gram tylko na serwerach premium pod nickiem kajsks. Jeśli widziałeś mnie na serwerze no-premium to nie byłem ja i ktoś się pode mnie podszywał! I na modcraft! ;P

exMPC Media Team | Pomocnik Minecraft | Gracz WoW

Moja paczka modów:

http://www.mpcforum.pl/topic/793874-dlkajcraft-v10-czyli-paczka-modyfikacji/

 

Opublikowano

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły wymagania lub jest programista i chce pomóc ? pisac gg

Opublikowano

Może jakieś losowe zdarzenia na mapie? (w sensie burza z piorunem zawsze trafiającym gracza znajdującego się w środku,coś neutralnego jak zorza, tęcza, spadający meteor).

I jeszcze skoro jest zamiana w potwory to może jakiś system nekromancji?

A do tego stackujący się śnieg(zbiera się stopniowo na bloku ostatecznie go tworząc)

Opublikowano

Skoro chcecie stworzyć serwer rpg to moze jakis podział na klasy skile, różdżki dla magów i może jakis podział na lv tzn że np. od 13 jest zelazny set

Opublikowano

Będzie wyglądać minecraft jak na 1 zdjęciu rokesa czy jak zwykły minecraft bedzie do wyboru na dole itemy ?

Bo ja wolał bym 1 i tam wdupic jakies itemy jakies tam coś na mane u góry czy jak było by lepiej niż stara lipa

 

I BARDZO PRAGNĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ W JAKIM PROGRAMIE ROBICIE MODELE STWORZEŃ i np: kowadła

przeraszam za capsa ale to ważne !

zu439g.jpg

Opublikowano

do3650.jpg

 

A ten screen pokazuje system rozróżniania swoich oswojonych zwierzaków - od innych zwierzaków czyiś graczy.

 

Złoty kolor - to twój oswojony zwierzaczek

 

Kolor morski - to oswojony zwierzaczek innego gracza

 

Pozdrawiam, Wujek Omletti aka Omletowy aka krzychu197 aka Szymon Kaczmarek

Opublikowano

Jako, iż nie odpisujecie mi na Skype to napiszę tutaj.

 

Prosze o usunięcie mojego texturepacka, moich textur oraz modelu oraz textury małpy. Pa.

Opublikowano

Już w najbliższym czasie odpalamy naszego Ts-a więcej informacji już wkrótce!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...