Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][NP][$][24/7]Zomboid | Gdy zapadnie zmrok...


NetTech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

112321.png

 

Jesteś jednym z nielicznych niezakażonych Cały świat został opanowany przez wirusa mutującego ludzi... Wśród ofiar rozpoznajesz, znajomych, lekarzy, a nawet swoją rodzinę! Musisz walczyć o przetrwanie. Tutaj zombie nie jest najgorsze - inni ocalali zaciekle zabijają wszystko co się rusza! Udowodnij, że jest najlepszy i przetrwasz wszystko! Twórz kompanie z innymi ocalałymi i walczcie razem o życie w tym chorym świecie!

 

 

 

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: pixely.humee.pl

de2zjo.gifTyp Serwera: DayZ

de2zjo.gifTrudność: Hard

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie (MineShafter dogrywamy na własną rękę)

de2zjo.gifSloty: 60

de2zjo.gifBiala Lista: Tak - Wstęp BETA płatny SMS

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

Aby wejść na serwer należy:

 

Pobrać clienta (lub update):

 

 

Client:

https://pixelowi.pl/Zomboid%20Pack.rar

Skan:

http://scr.hu/0onx/agd4x

 

Oraz pobrać tekstury:

http://www.mediafire.com/?lcexjjieh1i1h8a

 

 

 

 

 

 

 

 

W paczce znajduję się folder .minecraft do podmiany w %appdata%.

Dodatkowo wgrywamy w/w tekstury : )

Logujemy się normalnie przez launcher, w przypadku No-Premium - MineShafter wgrywamy oddzielnie!


http://mineshafter.appspot.com/downloads

P.S. Wkrótce własny launcher i nowości, i przejście pod 1.4 : )

 

 

Wstęp na serwer jest płatny SMS (2,46 PLN), aby utrzymać i rozwinąć serwer.

 

Sklep z itemami, pakietami i z kluczem BETA znajdziecie tutaj:

 


https://pixelowi.pl/zomboid/

 

 

UWAGA !

 

Użytkownicy Windows XP i Hamachi mogą mieć problem z wejściem na serwer.

W tym przypadku należy wyłączyć obsługę IPv4 w Hamachi, lub odinstalować je.

Problem wynika, z powodu wadliwego działania w/w oprogramowania.

%20%20

1337425578-U363900.png

xYundy

 

jamjestten

 

1337425590-U363900.png

Screeny mapy:

 

fot1.png

fot2.png

fot3.png

fot4.png

fot5.png

fot6.png

 

 

P.S. Stare tematy proszę zamknąć : )

Opublikowano

Stworzyłem postać na servie (Misiaczek) Przed tym , jak trzeba było mieć premum. - wyslalem sms

Niestety wczesniej nie stworzyłem postaci na minectaft.net o nicku Misiaczek i nick teraz jest juz zajety - wiec nie zainstaluje mineshaftera

Czy istniala by mozliwosc zeby zablokowac misiaczka i dodac mnie do tej whitelisty na innym nicku?

Opublikowano

Stworzyłem postać na servie (Misiaczek) Przed tym , jak trzeba było mieć premum. - wyslalem sms

Niestety wczesniej nie stworzyłem postaci na minectaft.net o nicku Misiaczek i nick teraz jest juz zajety - wiec nie zainstaluje mineshaftera

Czy istniala by mozliwosc zeby zablokowac misiaczka i dodac mnie do tej whitelisty na innym nicku?

Tak istnieje, podaj nick na PW

Opublikowano

Niestety nie

Failed to veryfity username

Dodany, czytaj temat jak naprawić ten problem :) Próbuj do skutku, lub próbuj z inną wersją mineshaftera :)

Opublikowano

@ref juz nieważne

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

@cczarek123 :O jak tak nie miałem :P tego już niewiem

"[...] w szaleństwie moim odnalazłem

zarazem i wolność i bezpieczeństwo.

Wolność samotności i

bezpieczeństwo niezrozumienia."

Opublikowano

POSTANOWILIŚMY UŻYĆ STARSZEJ WERSJI:

 

http://mineshafter.appspot.com/downloads

Opublikowano

NetTech Czy mógłbym cię prosić ostatni raz o zmiane nicku?

Wiem, że zawracam Ci głowę... Ale ostatni raz ;p nie będzie działać to trudno

Nowy nick: cczarek123

Opublikowano

NetTech Czy mógłbym cię prosić ostatni raz o zmiane nicku?

Wiem, że zawracam Ci głowę... Ale ostatni raz ;p nie będzie działać to trudno

Nowy nick: cczarek123

okey

Opublikowano

Mozna prosić o jakieś ss'y?

 

Zostały dodane screeny fragmentów mapy, w głównym poście :)

Opublikowano

Kiedy skończy się płatna BETA ? Bo grałem na starej wersji i było fajnie, a niezbyt lubię wydawać kase na serwery.

,,Bo bez adrenaliny życie jest nudne" ~Ja.

4tx441.jpg

 

Opublikowano

Kosa, a może się nie skończy? Zresztą zauważ. Serwer to nie akcja charytatywna. A wysyłając raz SMS przyczyniasz się do utrzymania go :)

Opublikowano

Mapa może trochę gówniana ponieważ niezbyt duża i nie ma gdzie lootować skrzynek tylko na spawnie...

Ogółem serwer spoko :)

Jeśli będzie jakiś newbie to zgłosić się do mnie to dam broń,amunicje i założymy grupę snajperów

graphic.png

Opublikowano

@Ref

 

P.S. Żegnamy się na trochę czasu, idę zrobić formata ;D

 

 

To ty jesteś Miszałke? Jak tak to proszę o autograf, hehe :).

 

Ładny serwer.

Opublikowano

Yundy, mam propozycję, chyba należałoby zmienić txt pack i mapkę, na bardziej klimatyczną, podczas gdy gracze będą sobie grali na tym serwerze, ja mogę tworzyć mapkę :>. Tylko podaj mi txt pack, a może tamten co był kiedyś? Na starym Zomboidzie? Odpisz.

RCwkgo4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...