Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.5][DEDYK 32GB][BEZ LAGÓW][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY]--->Iron-Craft<--- Serwer o którym marzysz!


Iron-Craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iron_(Block).pngcooltext839474507.pngIron_(Block).png

 

de2zjo.gif IP : mc.iron-craft.pl:25550

 

====================================================================

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od cziterów, bugów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : mc.iron-craft.pl:25550

de2zjo.gif Typ : Survival

de2zjo.gif Ilość slotów : 60 (Powiększymy)

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : Wkrótce!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.5

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - AvaterysPL

Administrator - luke

Administrator - Moonaroth

Administrator - Jacko23PL

Moderator - Czops_PL

Moderator - Brak

 

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

Pełna lista zostanie podana wkrótce

 

41463181704665100085.png

 

Iron-Craft - Serwer na który czekają miliony!

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB RAM więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Wszystkie pluginy na rozgrywki są przerobione dropy

To tylko niektóre zalety Iron-Craft!

Zachęcamy do pisania propozycji opinii o serwerze ;-)

Opublikowano

Zdecydowanie nie polecam, zbiera się coś od dłuższego czasu, szuka od dawna i bardzo daleko dobrego miejsca do budowania czegoś a tu nagle zrzucają na wszyskich TNT i cały eq na stracenie.

JEDEN KLUB arsenal_herb_125rocznica.jpg JEDNA MIŁOŚĆ!

Opublikowano

@Up zgadzam siez toba. na poczatku serw. byl zajebisty takiego wlasnie szuaklem ale gdy tnt zlecialo odehcialo mi sie grac -,-

xxx

Opublikowano

Zdecydowanie nie polecam, zbiera się coś od dłuższego czasu, szuka od dawna i bardzo daleko dobrego miejsca do budowania czegoś a tu nagle zrzucają na wszyskich TNT i cały eq na stracenie.

Polecam. ;)

Jeden z lepszych serwerków na jakich grałem. :3

Miła administracja, ładna mapa, ogar gracze. :)

Dzieci 1. To użyjcie mózgu i kupcie sobie słownik ortograficzny 2. Nie graliście zapewne i piszecie takie komentarze po 3. Jak atakuje was ktoś to ma prawo was rozwalić

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

Mimo, że serwer ma kilka dni już jest świetny, najlepszy jest ten pomysł z diaxem, bo szansa na jego drop jest bardzo duża.

Polecam serwer!

eurodos.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...