Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][24/7][16GB RAM][AUTORSKIE PLUGINY][NOWE DROPY][BEZ LAGÓW!] -- Iron-Craft -- Powrót serwera o którym marzysz!


Iron-Craft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iron_(Block).pngcooltext839474507.pngIron_(Block).png

 

de2zjo.gif IP : mc.iron-craft.pl:25550

 

====================================================================

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od cziterów, bugów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : mc.iron-craft.pl:25550

de2zjo.gif Typ : Survival

de2zjo.gif Ilość slotów : 60 (Powiększymy)

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : Wkrótce!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.5

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - AvaterysPL

Administrator - luke

Administrator - Moonaroth

Administrator - Jacko23PL

Moderator - Czops_PL

Moderator - Brak

 

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

Pełna lista zostanie podana wkrótce

 

41463181704665100085.png

 

Iron-Craft - Serwer na który czekają miliony!

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 16GB RAM więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Wszystkie pluginy na rozgrywki są przerobione dropy

To tylko niektóre zalety Iron-Craft!

Zachęcamy do pisania propozycji opinii o serwerze ;-)

Opublikowano

Nie polecam serwera

Administracja gra 40min na 24h na serwerze.

7000 kratek dalej cofa

Spawn tylko jest w miarę schludny reszta np,świniarnia to pare klocków desek a reszta to dirt i spawnery.

Opublikowano

eh może i jest plugin na latanie ale niema na x ray spokojnie działa a prawie każdy w diax eq wiec nie warto grac , Admin nawet nie może łaskawie zbanować podróbek np CTSG widać jaki serw wielki minus 1/10 .

Opublikowano

Nie polecam ponieważ ludzią znikają eq jak ktoś się wyloguję to pisze że dostał bana nie polecam !!!...

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...