Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ku polimorfia i intrukcja jazdy konnej kilka pytań


Viaths

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Pierwsze pytanko, co daje ku polimorfia jak uda mi się przeczytać?

2. Jak przeczytam ''instr. Jazdy konnej'' i się powiedzie to doda mi jeden punkt jeździectwa czyż nie? np. mam 13 i jak uda się przeczytać będę miał 14?

3. Jeżeli mam 20 lvl konia to moge wbić 21 tą księgą bez robienia misji?

Jestem zły ;p mam 65/100 ostrzeżeń !

Opublikowano

1) Im wiecej pkt poli tym dlużej trwa po jego uzyciu(na P 30 minut poli)

2)Tak pkt sie doda lecz musisz mieć militara żeby te pkt użyc.

3)Nie możesz, musisz zrobić misje na militara w DT (300 demonów)

674071459604241683421.gif

Opublikowano

http://wiki.metin2.pl/index.php/Polimorfia

 

2.Instr. Jazdy dodaja Ci punkty do skili od konia na 21 lvl'u , czyli Militara. Możesz przeczytać codziennie , tyle Instr. aż jedna Ci siądzie w przeciwieństwie do Ksiąg Umiejętności. Ale jak ta jedna już Ci siądzie , to następne możesz czytać następnego dnia po ok. 24h.

 

3.Nie misje musisz zawsze robić , księgi są głownie do np.

Instr. Oswajania Konia - pomyślnie preczytana daję Ci wieksze % na przywołanie konia.

Instr. Jazdy Konnej - jak w 2 pkt.

1. Dłuższa przemiana.

 

0-5minut

1-10minut

P-35minut

 

 

2. Tak

3. Nie, misji nie ominiesz ^^

 

Jedną odpowiedzą zaprzeczasz drugiej... xD

2 - Tak? Nie Instr. Jazdy nie daje poziomu jezdziectwa (poziomu konia)

3- Nie , misji nie ominiesz ^^ - Racja , ale czemu w 2 pkt. piszesz tak? xD

Kucziczu.jpg
Opublikowano

1.Polimforia daje czas działania marmura. Opłacalne jest expienie na G/P

2.Instrukcja Jazdy Konnej daje pkt. do skilli konia, które dostępne są na militara. Czytasz codziennie (co ok. 24h) a max poziom to m1.

3.Lvl konia wbijasz poprzez robienie misji, nie czytanie tych ksiąg.

Opublikowano

Takk jak up

 

1. Jak przeczytasz poli to nic sie nie dzieje dopiero jak bedziesz duzo czytal i wbijesz na m, to wtedy daje do czasu dzialania marmurka

 

2. Jak przeczytasz instrukcje jazdy konnej to daje ci punkta do skilli, dziala to tylko wtedy gdy masz militara. Maxymalny poziom skilla to M

 

3. Lv konia mozna wbijac dzieki robieniu misji konych, nieda sie wbijac poprzez czytanie

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...