Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB][SurvivalGames] --> Dolina Fragów <-- [NP+P][Dedyk]


smekcioq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zapowiada sie sympatycznie... Ogarniety adminshop. Dzialki moglyby byc ciut wieksze, ale po co narzekac, skoro wogle sa? Ludzie sa ogarnieci. Mily GM. Czego wiecej chciec? Kazdy tu jest nastawiony przyjaznie do drogiej osoby... (Chyba, ze na arenie PVP. To jest wyjatek. xD)... Co tydzien zmieniana jest mapa SG. To tez u mnie zapunktowalo. Ogolnie mowiac, serwer dostarcza mnostwo frajdy, jest porzadny i co najwazniejsze... Wciaz zaskakuje. ^^

Opublikowano

Gorąco polecam! Na serwerze odnajdzie się każdy. Bardzo łatwo się zaaklimatyzować, nawet ktoś, kto pierwszy raz gra na multi nie powinien napotkać większych problemów. Fajni gracze, panuje miła atmosfera, nie ma hamstwa. Admini również bardzo porządni. Dobrze wykonują swoje obowiązki, ale też można z nimi pogadać, pośmiać się. A przede wszystkim: nie ma faworyzacji. Nowy gracz, czy stały - każdy jest traktowany równo.

Opublikowano

Od teraz, diamenty nie dropią już ze strone, tylko z rudy diamentu, gdzie szansa wynosi 50%.

Na surowcowej jest duuużo więcej potworów.

W mieście wyłączono pogodę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...