Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Twoj Telefon - Jaki I Za Co Go Lubisz?


ziolek190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SE W890

 

Nic szczególnego często sie zacina głośnik charszczy aparat ma niezły

 

Nie lubie tego telefonu i chce go zmienić na dotykowego jakiegoś :P

Opublikowano

Iphone, za gry i super wyswietlacz - filmy, wifi, super przegladarka - internet jak normalny, dotyk, pojemność, odwarzacz mp3 wysokiej jakosci dzwieku

Opublikowano

1.Nokia E65

 

nokia-e65-big.jpg

 

 

Plusy:

- WLAN

- w miarę duży wyświetlacz

- rozsuwany

Minusy:

- gdy nawale mu z 1,5 GB filmów bądź innego syfu telefon zacina się

 

2.Nokia 6310i

 

6310i.jpg

 

 

Plusy

- bateria trzyma 12 dni jak nie więcej

- Bluetooth

- nie zacina się nigdy

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

N95 8GB(nowsza wersja) lubie go bo ma dużo miejsca :D dobry aparacik, nie wiesza się, i łatwo shackować symbiana, oraz Ngage dzięki czemu mogę mieć dużooo aplikacji i gierek za darmo :D

Opublikowano

n73 music edition - aparat, symbian, ten piękny dzwięk muzyki.

minusy - klapka z tyłu sama sie rysuje o obudowe ( w kazdym n73 tak jest -, - )

po 1,5 roku raczej trzeba wymienic klawe lol. : D

71170943.jpg
Opublikowano

Nokia 6030 xD Przeżyła kilkanaście upadków z dużych wysokości zakopanie w piachu,utopienie.Terminator z niej ;d

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.Najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Opublikowano

k500 SE .. uwielbiam go za to, że zastępuje mi MP3,aparat i latarke.. najczęściej używam latarki :D

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

SE K550i

Plusy

- jak nie słucham muzyki to bateria trzyma ok. 7 dni

- służy mi jako latarka na oginskach itp.

- dobry aparat (przydaje się na robienie ściąg ^_^)

- można "ściągnąć" simlocka za pomocą patcha w domowym zaciszu :D

Minusy

- słaby głośnik :(

Sig.png

Opublikowano

nokia 8800 - szafirowe szkło, metalowa i trwała obudowa, mało bajerów bo sama jest jak bajer - bateryjka trzyma 5-6 dni - doskonała jakość rozmowy

nokia n80 - bardzo dobry telefon działa mi do dzisiaj - możesz na nią wpakować dosłownie wszystkie aplikacje - czasami potrafi mulic - bateria trzyma max 1 dzień - taki jej urok

nokia n95 - jak dla mnie niewypał - 3x w serwisie - bateria po 6 miechach trzyma jak w n80 - ogólnie nie przypadła mi do gustu

nokia N97 - mój nowy nabytek - jak na razie brak wad - doskonale działający ekran dotykowy - długo trzymająca bateria - aplikacje działają o niebo szybciej i lepiej niż w n95 czy n80 - jestem z niego bardzo zadowolony ( jeszcze krótko go mam bo 3 miesiące)

... jestem jaki jestem - piszę jak piszę - mam gdzieś 5* - nie lubisz mnie to twój problem - jesteś nieudacznikiem wyżyj się i daj mi negatywa ...

GM cieszysz się z 5% - najpierw przeczytaj czym jest spam a potem nagradzaj bucu jeden

Opublikowano

SE W850i

+W miarę głośno gra

+Prosty w obsłudze

+Wideo-rozmowy

+Fajny wygląd (jak dla mnie)

-Zbyt gruby (wypycha kieszeń)

-Aby wejść w wideo-rozmowy trzeba przekopać całe menu

-CID jest zbyt wysoki

-Aparat niema osłony

 

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

W910i

 

Nie lubię go, już nigdy nie kupie pentowego SE !!!

Jedyne fajne w nim jest to, że ma dobre słuchawki jak już ktoś up napisał reszta do dupy.

Niby bajery, że "SHAKE IT" szpan!

A gówno często się wiesza, nie reaguje i ogólnie kicz, ma za dużo funkcji jak na takie słabe gówno

i sie tnie.

NIE POLECAM.

Opublikowano

ja mam nokie 5220 jestem z niej bardzo zadowolony gdyż głośno gra muzykę co bardzo lubie podrawiam,prosty w obsłudze ale ma słaby aparat pozdrawiam :D

Opublikowano
SE K550i

Plusy

- jak nie słucham muzyki to bateria trzyma ok. 7 dni

- służy mi jako latarka na oginskach itp.

- dobry aparat (przydaje się na robienie ściąg ^_^)

- można "ściągnąć" simlocka za pomocą patcha w domowym zaciszu :D

Minusy

- słaby głośnik :(

 

 

wgraj softa to będzie o wiele lepszy niż jakikolwiek inny tel też z softem

 

Pomogłem Ci? Napisałem fajny post? Kliknij Lubie To.
lew4.png

Opublikowano

k770i Aprat dobry do sluchania tez ma tez fajne gierki i takie bajery jak VirtualDJ edytujesz sobie film cos Jak Windows Movie Maker

1 (V)

100(v)

350(v)

500(v)

750(x)

Opublikowano

Se w300i

 

Nielubie go 3x padł soft,1xgłośnik sie zepsół,2x niedało sie rozmawiać bo bylo coś zepsute,słaby aparat

 

plusy:

+dosyć głośny

 

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...