Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Waceq

Metin2 Multihack V3.90 By Banjo1

32 postów w tym temacie

Zapowiada się ciekawie, ale gdzie skan?

1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Dodano skana, jak chcecie tutka to piszczie, ale mysle ze kazdy bedzie umial obsłużyć.

Przy okazji refresh ;] Mozna dodac do spisu działających hacków ;p

[email protected] Dodałem screenshoty.

1 osoba lubi to

stary ten hack od 2tygodni go mam juz ;d

ale download jest, żeby się nikt nie pytał

Mógł byś wstawić na odsiebie albo coś bo mi error wyskakuje :/

Odsiebie nie działa...

A z linkiem wszystko w porządku.

hack niezły sam go używam ale nie umiem walić z konia jak z boja próbowałem już wszystkiego mógłby ktoś powiedzieć jak to zrobić dam 5 za pomoc

Sory że odświeżam po tak długim czasie ale nie chcę zakładać nowego tematu proszę o reupload linku

@edit 1111 post xD

Edytowano przez Walus002

Sory że odświeżam po tak długim czasie ale nie chcę zakładać nowego tematu proszę o reupload linku

@edit 1111 post xD

Linki są raczej ok??

A nie mogł by ktos wwalic tego na inny servis niz rapid?

ja na chinola polecam wszystkie hacki z seri v3 by banjo1... sam od dawna używam v3.1 chyba xD

1 osoba lubi to

3.90 by banjo był już dawno

a mianowicie sam go wrzucałem

najpierw jest tam 3.89 a potem 3.90

a więc czytaj TEMATY

np moje

Hack fajny.. musze jeszcze wyprubować tą funkcje bicia z kuca jak z boja

3.90 by banjo był już dawno

a mianowicie sam go wrzucałem

najpierw jest tam 3.89 a potem 3.90

a więc czytaj TEMATY

np moje

Hmmm, jakos mało kto sie nim wtedy zainteresował, bo ciągle prosili o 3.88 itp, to dalem jeszcze raz, opisałem funkcje i wrzuciłem screenshoty.

A po 2 to ty opisywałeś 3.89 (i tylko wspomniałeś w 1 poście w Twoim temacie o 3.90. Mam nadzieję, że niektórym sie mój temat przydał co widać po paru postach.

I tu sie nie rzucaj że mam czytać Twoje "TEMATY" bo akurat mnie wtedy nie było, a jakby ktoś szukał to trudno sie dowiedzieć wszystkiego po tytule "hack" i 1 posvcie o 3.90, po 2 nie działają paru osobom Twoje linki jak mówią w temacie.

A nie mogł by ktos wwalic tego na inny servis niz rapid?

Masz pod spodem uploaded.to

Elo Ja Mam Pytanko Co Do Tego Bota Bo Jak Wlanczam Aby Bic Jak z Boja A Niemam Konika TO Jestem Nogami W Ziemi Postacią a Jak Będe Mial Kucyka TO Będe Mógl Nim Normalnie Jeździc i walic z niego odrazu? Czy tez będe z nim nogami w ziemi? PLX ODP

SIemka mam problem z tym hackiem :/

Mianowicie Ustawiam Att Speed i Walk speed na 3 i po jakims czasie mnie wywala wiecie dlaczego? Przeciez dałem tylko 3 :/ A 2 sprawa to nie wiem jak ustawić Mob Locka :/ Tzn. ściąga wszystkie potworki we mnie ale jak je bije to żaden nie ginie :/ wiecie ocb? Prosze o odpowiedz :/

@edit

A i żeby nie pisać nowego posta :> To jest jakis hack który pokazuje gdzie metiny? ;p bo to dobry sposób na itemki i ksiegi xD Albo jeśli nie hack to czy ktoś ma jakis sposób na znajdowanie metinów xdd Plz niech ktoś odpisze do tych 2 problemów :>

Lepszy 3.90 MobLock dziala

Dzialaja tak samo jak skroty kalwiszowe

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot