Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]pzkpfw iv schmalturm co onim myślicie warto go kupic?


Komunikator18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym sie od was coś dowiedziec na temat owego czolgu.. jedyne co o nim zdołałem się dowiedziec to fakt ze ma tanią ammunicje... ale jak stoi z zarobkami ? :) z góry dzieki za wszekie rady...

 

Ps: jesli byl juz temat o tym czolgu to prosze o link :)

Opublikowano

Zarabianie zależy od gracza. Jeżeli dany gracz jest dobry w danym czołgu i potrafi grać to zarobki ma duże zaś słabi niskie.

Tym czołgiem można zarobić 10-30k na bitwę. Jak na swój tier jest dobry.

Opublikowano

Zarabia sie nim tak samo jak zwyklym PZIV przed aktualizacja moze zarobki ciut wyzsze ale zajbeisty jest moze silnik nie powala[300k/m WTF?]ale jakos da sie nim jezdzic

xxx

Opublikowano

Tak jak dawniej.

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Gość METRO 2033
Opublikowano

Prosto z mostu KW-1 najlepszy.

 

Lub Polecam ci Chaffee mam go i na bitwę zarabiam nim 40k +

Opublikowano

Czołgami lekkimi nie opłaca się zarabiać... Jak masz bitwę dobrą to wyjdziesz na +, ale jeśli zestrzelą cię w ciągu 3min to nie licz na zarobek.

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

Naprawa spottera to koszt 10k, a lekki czołg nie jest twardy.

Czasami jest tak, że trafisz na 2 medy i po tobie. Gra spotterem to czysta loteria. Jesteś wróżbitą- czołg dla Ciebie!

Jeżeli zarabiasz 40k chaffie to nie odliczyłeś naprawy, modułów i amunicji. Możesz co najwyżej 20k zarobić na +.

Deweloperzy powinni zmniejszyć koszt naprawy tych czołgów

signature.png

 

"Your mother is a nice Lady"

- Said no FPS gamer ever.

Opublikowano

Naprawa spottera to koszt 10k, a lekki czołg nie jest twardy.

Czasami jest tak, że trafisz na 2 medy i po tobie. Gra spotterem to czysta loteria. Jesteś wróżbitą- czołg dla Ciebie!

Jeżeli zarabiasz 40k chaffie to nie odliczyłeś naprawy, modułów i amunicji. Możesz co najwyżej 20k zarobić na +.

Deweloperzy powinni zmniejszyć koszt naprawy tych czołgów

Myślisz, że Darek mówi prawdę? On nie ma pojęcia o WoT i po tych jego opowiadaniach o Chaffim widać, że nigdy nim nie grał, albo tylko na testowym

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...