Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak najszybciej zebrać kase, pomóżcie


Wyjątkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, założyłem ten temat ponieważ mam do Was pytanie, jak mogę zarobić około 200-300zł w tydzień lub 2 tygodnie macie jakieś pomysły, tylko jakieś do zrealizowania ...

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Opublikowano

Znajdź na ulicy banknot 200złotowy xD to tylko od Cb zależy czy takiego znajdziesz ^^ A jeśli topornie będzie to szło, poproś kumpla, żeby z jego portfela takowy banknot wypadł xD

Opublikowano

Możesz sprzedawać się na ulicy.

 

 

 

 

Lub ewentualnie roznosić ulotki ale tam musisz zapierdalać jak wół by uzbierać taką sumę w tak krótkim czasie.

Opublikowano

Co to jest PPA ??

Wtf..

Mi się skojarzyło z pej per vju ;f Ale pewnie to zupełnie coś innego.

 

@Top Jeśli umiesz grać na gitarze lub czymś to wyjdź na ulice i zarabiaj lub roznosić ulotki.

 

@Up >. >

Opublikowano

Porozglądaj się po domu co masz do sprzedania. Kradnij renty babciom. Choć po domach i pytaj się starszych ludzi czy zrobić im zakupy, zostawiasz iim swój dowód i idziesz na zakupy.

skpUo.png

Opublikowano

Zależy od tego ile masz lat i od Twoich zainteresować. Roznoś ulotki, pomagaj dziadkom i ogólnie rodzicom (sąsiadom też możesz). Sprzedaj niepotrzebne graty (w tamtym miesiącu zarobiłem 250 zł na sprzedaży kilku pierdółek nie potrzebnych.

1360325468-U541599.png

Opublikowano

PPA czyli upload plikow... Za pobrania dostajesz wynagrodzenie...

Zrob tak. Pobieraj najnowsze gry i nagrywaj na czyste płyty. Wez je i idz pod jakis market na parking sprzedawac te gry za 20 zł.

2 sposob. Kupujesz majeranek. Ładnie go ciachasz i idziesz pod podstawowke. Podchodzisz do jakis figofago i sie pytasz czy nie chca kupic towaru. Sprzedajesz im majeranek za 30zł i ładnie zarabiasz.

Oczywiscie nie odpowiadam za te pomysly..

3 pomysł bezpieczniejszy.

Znajdz jakis opuszczony dom i boerz kaloryfery. Sprzedasz na złomie. Ewentualnie zbieraj duzo złomu. Ale ciezkiego, nie puszki bo sie nie opłaca...

Opublikowano

Jeżeli rozchodzi sie o drugi sposób Razora to jest dobry sposób. Osobiście czegoś takiego nie robiłem ale dawno temu znajomi na tym nieźle się dorobili, chociaż można mieć przez to problemy mimo wszysttko.

Nie radzę szukać opuszczonych domów, bardziej proponuje roznoszenie ulotek, oraz taki znaleziony sposób:

 

Jeśli chcesz zarobić szybko trochę "grosza" to polecam pisanie precli ( krótkich artykułów ok. 1000 znaków ze spacją). Za jeden artykuł otrzymasz min. 1 zł w zależności jaką stawkę proponuje zleceniodawca. Ja w godzinę piszę min. 7 artykułów. Czyli w godzinę możesz zarobić 7 zł. Myślę, że w 2 tygodnie zdążysz na tym zarobić 200 zł. Ale oczywiście trzeba się wziąć do pracy, bez tego nie ma niczego smile.gif

Strona ze zleceniami:

 

Zlecenia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...