Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Skyrilland [Surv+Frakcje+RuneCraft+Klasy] [43s] [24/7] [No-P]


Respect123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najnowszy server minecraft

 

Zapraszam na najlepszy server minecraft!

Ip servera:176.31.117.166:25094!

 

Na serverze jest duzo wspanialych pluginow!

m.i.n:

-Gildie

-Klasy np Wizard czy warrior

Server bardzo mnie zachwycil!

Naprawde polecam server!

Tam nie bedziecie sie nudzic ,gdyż panuje tam mila atmosfera.

 

 

 

 

 

 

 

 

POLECA mroczek!

mroczek.png


Opublikowano

Polecam serwer, bardzo przyjazny.

Jedynym minusem jest brak możliwości zmiany klasy jak i ogólnie dla mnie dziwny plugin na klasy. Ale tak to wszystko w porządku :)

Serdecznie zapraszam :)

GILDIA NIGHTMARE

za duża sygna RMCF

Opublikowano

Ja uważam klasy za drugorzędną sprawę, RUNY to ma moc! Chcecie kopać tunele o powierzchni 3x3? Diamentów szuka się ekspresowo ;-)

 

I mapa piękna!

 

Zapraszam, chcecie rpg? To macie. Chyba, że dalej czekacie na "zapowiedziane" serwery rpg.

Opublikowano

ej wy sobie jaja robicie z tym spamem ? Daje komentarze bo lubie server ... a czasem toczymy rozmowę tutaj ... więc nie ma podstaw d spamu

Opublikowano

No za mało nas cały czas :-)

 

Sprawdźcie to:

 

spawn.png

 

 

Zaj**isty zameczek na spawnie. A za plecami wybudowana niezła wioseczka :)

 

Cały teren czeka na odkrywanie, w pierwszym poście macie próbkę krajobrazów, aż szkoda kilofem machać.... <3

 

 

Teraz zdradzę Wam majstersztyk RuneCrafta ciekawą i prostą do zrobienia runę polepszającą wydajność kopania. Jak raz ją zrobicie, nie będziecie mogli przestać :D

 

runanakopanie.png

 

 

 

Po ułożeniu wystarczy kliknąć prawym na środek mając w ręku kilof, runa znika a efekt jest taki....

 

kopanko.png

 

Jedno kopnięcie i odpada ze ściany 12 bloków.... <3

Do tego bonusy z MCMMO i efekt niesamowity!

 

(Pokazany na screenie obsydian na początek zastąpcie pochodniami jeśli nie macie obsydianu, efekt będzie trwać krócej/dłużej, w zależności od użytego materiału, więcej na wiki runecrafta).

 

Widziałem gdzieś w necie runkę, dzięki której można wyrywać połacie ziemi i unosić je w powietrze.... dużo ciekawych rzeczy można dzięki temu tworzyć ;)

 

 

Systemu RPG, dodanych do dyspozycji KLAS jeszcze nie testowałem, na pewno się za to zabiorę!

 

 

Pozdro i do zobaczenia na serwerku!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...