Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co kupić koleżance na mikołajki ?


piotrek54PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym kupił jakiś kubek fajny (wiem, że staromodne, ale może się spodobać) ;)

A jeżeli nie kubek to może jakiś błyszczyk xD

Opublikowano

Spytaj się jej najbliższej koleżanki co by chciało, bo na pewno wie.

 

Poduszkę jakąś, perfumy, miśka.

Opublikowano

Kiedys przekroczylem budzet o 20zl (zaplacilem 40zl) a ja dostalem breloczek za 2,50 . -,-

 

Ja bym kupil ksiazke. Nie lubie dostawac/kosmetykow bo to oklepane.

1377774857-U369478.pngeJyzMNIzNtEzMjbTszDisjC0MOQKTUotci5KTCvhcs9PUfBPUwhPLOIydlFwL0osLuYyMjWFYwDCgA6l.png

Opublikowano

Też wylosowałem koleżance :unsure:

 

Zamówiłem to ( Głupio mi kupić coś dziewczynie za 20zł )

http://www.perfumeria.pl/p,puma-jam-woman-zestaw-woda-toaletowa-20ml-spray-zel-pod-prysznic-50ml-52016,26986,1.html

simply.4557.gif

Opublikowano

Ja bym kupił jakiś kubek fajny (wiem, że staromodne, ale może się spodobać) ;)

A jeżeli nie kubek to może jakiś błyszczyk xD

 

Kubek dobra spawa :P Błyszczykiem mało kto się teraz maluje no chyba że wytapetowane lale :P Albo kup skarbonke . Ja zazwyczaj miałem ułatwienie bo zawsze pisali co by chcieli :P

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Jakąś koszulkę z wydrukowanym tekstem jakimś, który jest modny w gimbazie, albo czapeczkę zimową ładną, na pewno by się jej przydało.

Opublikowano

Wydaje mi się, że perfumy to najlepszy pomysł. Jest to uniwersalne i powinno się sposobać. :)

I fajnie, że u Was jest zachowana ta tradycja Mikołajkowa, bo jak ja chodziłam do gim. to każdy się z każdym wymieniał i nie było zabawy. ;f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...