Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Poznaj swój team zanim wejdziesz do lobby.


Maciegy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Świetny, bye bye troll teamsy ;) Tylko trochę wolno ładuje, to jest minus :\

Opublikowano

Świetny, bye bye troll teamsy ;) Tylko trochę wolno ładuje, to jest minus :\

 

w starszych wersjach podobno tego nie ma i ładuje się bardzo szybko, na razie pozostaje nam tylko czekać aż autor wypuści nowa wersję, 2 dni temu pojawił się post w którym obiecał że na weekend powinno być już wszystko gotowe.

Opublikowano

Bardzo dobry program :) dzięki za wstawkę , leci +.

Kiedy nienawiść każe się człowiekowi rozwijać, staje się ona jedną z wielu form miłości.

Po śmierci obawiam się tylko reinkarnacji.

 

Mogę zatracić się we własnych myślach..
Chcę być szefem, w głowie mam tylko chromowane dziewiątki.

Opublikowano

Program może i dobry, ale dla prawdziwych graczy nie przydatny, bo tak naprawdę nie wiadomo czy gracze z naszego teamu zagrają teraz dobrze czy źle. Ilość wygranych czy elo nie świadczy o poziomie gracza.

Opublikowano

Program może i dobry, ale dla prawdziwych graczy nie przydatny, bo tak naprawdę nie wiadomo czy gracze z naszego teamu zagrają teraz dobrze czy źle. Ilość wygranych czy elo nie świadczy o poziomie gracza.

Dokładnie, ja mam mało elo tylko 1300 a takie trole mi się trafiają że to masakra -,-

 

Za program jest ban ? kara czy coś?

Opublikowano

Dziala, szkoda, ze tak wolno.

Tak czy siak props za programik :)

 

Czekam na fixa z niecierpliwoscia

Final_Fantasy_by_BloodRei.jpg


Even if the morrow is barren of promises, nothing shall forestal... my return...


Loveles Poem - CC:FF VII


Opublikowano

@2up Może i tak, ale czy useless jest pokazanie z której pozycji będziesz wybierać? Bo raczej mało osób lubi brać z last picka supporty, oczywiście czasami idzie się dogadać by wziąć mida, ale często trafiają się tacy, którzy zostawią Ci supporta;/

 

@up Musisz mieć lola wyłączonego przy włączeniu programu, następnie załącz LoL'a i po sprawie.

Opublikowano

Syf zanim sie zaladuje ktokolwiek w tych okienkach to mija 10 sec i trzeba ciągle klikać "recent" albo sie zbuguje i bedzie pokazywac ludzi staty z botów ... fajny pomysl ale to jest chyba wersja alfa


d3eh5b.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dostał ktoś bana ?

 

ps. nie działa, jakieś certyfikaty wymagają

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...