Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WildCraft 1.4.4/1.4.5 [Dedyk] [40 slotów] [Survival+ Gildie] [NO-WI] [No- Premium] - Bez Lagów ! -


kubax553

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ej człowieku ile ty masz lat 13 ?, że nie rozumiesz jak do cb piszę. Napisałem Ći, że moja gildia nie będzie toczyła walk.

A po drugie gildia ta to gildia administracji. Każdy kto jest adminem,modem jest w tej gildi a gildia ta NIE BĘDZIE TOCZYŁA BITEW !!!

Przez to by nie miało sensu jak my sobie możemy zenchantować miecze i dodawać złote jabłka.

Ludzie myślcie troszkę.

Polecam serwer a nie słuchajcie ludzi, którzy nie czytają co się do nich odpisuje.

 

ref

Opublikowano

Śmieszny serwer .

Goście z diaxowymi rzeczami na starcie serwera ...

H@ inaczej traktuje ludzi którzy pomagają w opłacie serwera ...

Zabiłem kilku vipów pułapką , to oczywiście prekekst jakiś jest żeby usunąć mi frakcje i mnie zabić.

W eq mieli alchemie i luk V wszystko , więc powodzenia

 

SERWERA ODRADZAM

Opublikowano

Ej człowieku ile ty masz lat 13 ?, że nie rozumiesz jak do cb piszę. Napisałem Ći, że moja gildia nie będzie toczyła walk.

A po drugie gildia ta to gildia administracji. Każdy kto jest adminem,modem jest w tej gildi a gildia ta NIE BĘDZIE TOCZYŁA BITEW !!!

Przez to by nie miało sensu jak my sobie możemy zenchantować miecze i dodawać złote jabłka.

Ludzie myślcie troszkę.

Polecam serwer a nie słuchajcie ludzi, którzy nie czytają co się do nich odpisuje.

 

ref

po pierwsze to "Ći" pisze się ci... a po drugie administrator nie powinien mieć gildji bo właśnie są problemy z takim czymś że rozdaje dana osoba eq... taka rada :) i jeszcze żeby admin polecał serwer to już na.... [A dokładniej chodzi mi o to .. Przez to by nie miało sensu jak my sobie możemy zenchantować miecze i dodawać złote jabłka.

Ludzie myślcie troszkę.

Polecam serwer a nie słuchajcie ludzi, którzy nie czytają co się do nich odpisuje.]

 

Ps. Ref@ Robi sie co 24h a nie co 40-120 min noobki :D

Opublikowano

No tak lecz na każdym serwerze PVP jest tak, że nie da się wyjść głównym wyjściem, to możenie iść w przeciwną stronę.

To jest bez różnicy, czy będziecie wychodzili głównym wyjściem czy gdzieś z boku.

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...