Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WildCraft 1.4.4/1.4.5 [Dedyk] [40 slotów] [Survival+ Gildie] [NO-WI] [No- Premium] - Bez Lagów ! -


kubax553

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie zagram bo admin to ciecko nieznające regulaminu !!!

Co ty powiesz najmłodszy admin na serwerze ma ponad 15 lat a najstarszy 26 lat.

2 ma ponad 15

3 ma ponad 21

a 1 ma 26

Dokładnie ci powiem.

Opublikowano

Ostrzegam nie wbijajcie na serwer, admini maja po 10 lat, same diaxowi ludziki i admy daja expa i eq za free tym których lubią.... Nie polecam spędzać tam nawet chwili.

Opublikowano

Ja osobiście polecam ten serwer. Wszyscy, którzy potrafią uczciwie grać, będą się dobrze bawić. Cała reszta, która nie potrafi grać bez cheatów i oszukiwania, będzie marudzić i narzekać. Dzieci, które nie potrafią się zachować, spamują i przeszkadzają innym grać, zaraz jak są ostrzeżeni, krytykują administrację. Polecam zawsze poczytać regulamin przed przystąpieniem do grania, by uniknąć nieporozumień. Więc jeśli coraz więcej stałych i znających się na dobrej zabawie graczy na stałe zadomowi na serwerze, na pewno uda się osiągnąć niepowtarzalny klimat :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...