Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Trochę więcej o edycji GAME.


xDeStRuCtx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za problem binka prędzej czy później się ogarnie :D jeszcze z rok i game będziemy edytować jak np. questy :D

Tak, tak.. od razu napiszesz od nowa plik gry..

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Czyli prosty quest na to musi być taki?

 

quest cos begin

state start begin

when xxx.take with item.vnum != 0 begin

item.set_socket(0, 0)

end

end

end

 

cos takiego?

 

tut był robiony pod jakie game?

Problemem jest teraz to, że nie można się bawić socketami. Spróbuj stworzyć marmur dzięki funkcji item.set_socket(x, x) to zobaczysz że się nie da.

 

@top

jak zwykle dobra robota

 

umarł

Opublikowano

czyli dzieki twojemu poradanikowi jestem w stanie zmienic np;

fishing__Grill (bodajze smazenie rybek na ogniu)

na

CHARACTER__OpenMyShop (otwieranie sklepu) ?

 

 

@EDIT

2 pytanko.

Jeżeli zamienię

SendNotice

na:

SendNoticeMap

to 3 krolestwa by się rozumiały na chatcie? (bynajmniej na tej samej mapie)

coś takiego co zrobil tenma ;p

4funmt2.pl

Opublikowano

Dzięki chociaż bez audio troszkę słabo ale i tak dobrze opisane :) . Wydawało się takie trudne a to jednak takie łatwe :P , czekam na dalsze poradniki są bardzo dobre ;)

Opublikowano

czyli dzieki twojemu poradanikowi jestem w stanie zmienic np;

fishing__Grill (bodajze smazenie rybek na ogniu)

na

CHARACTER__OpenMyShop (otwieranie sklepu) ?

 

 

@EDIT

2 pytanko.

Jeżeli zamienię

SendNotice

na:

SendNoticeMap

to 3 krolestwa by się rozumiały na chatcie? (bynajmniej na tej samej mapie)

coś takiego co zrobil tenma ;p

to, co możesz dzięki temu zrobić, masz pokazane w tutorialu. co do pisania, to twój pomysł nie ma sensu. tenma to zrobił inaczej, zapewniam. i nie sądzę, żeby ten tutorial wam zbytnio w tym pomógł.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...