Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Komputer do 3200zł.


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko ;) Moglibyście złożyć mi komputer do 3200zł? Wymagania: minimum 4Gb RAM.

 

Oczywiście pod gry.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

@PIngwin

Weź więcej tego gównianego Asusa nie dawaj bo to wstyd nawet. Sekcja zasilania lichutka a Ty to jeszcze pod zestawy do OC dajesz.

 

To ma byś samo pudło czy z monitorem, systemem itp też?

Jeśli bez monitora to jaki obecnie masz? O rozdzielczość mi chodzi?

Opublikowano

@PIngwin

Weź więcej tego gównianego Asusa nie dawaj bo to wstyd nawet. Sekcja zasilania lichutka a Ty to jeszcze pod zestawy do OC dajesz.

 

To ma byś samo pudło czy z monitorem, systemem itp też?

Jeśli bez monitora to jaki obecnie masz? O rozdzielczość mi chodzi?

Zamiast ASUS'a lepiej dać MSI

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

G54 pewnie, że lepsza chociaż już najlepiej to dołożyć do tego Gigabyte Z77X D3H albo MSI Z77A-G55

No właśnie lepiej już brać G55, ale ona troszkę droga...

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Zdecydujcie się i złóżcie jednego a dobrego. Chodzi mi o samo pudło.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Nie, nie będę na pewno robił O/C.

 

Wskazówki: RAM max. 4Gb, dysk max. 320Gb

 

Taki dysk mi starcza od paru lat, RAM także styknie (jak coś, to sobie sam dokupię za parę lat).

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

CPU http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-3470-3-2ghz-box-6m-lga1155-bx80637i53470-498899/

MOBO http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b75a-g43-b75-dualddr3-1600-sata3-5xsata2-hdmi-dvi-gblan-atx-459601/

RAM http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-8gb-2x4gb-ddr3-1600mhz-cl-9-9-9-24-unbuffered-non-ecc-1-5v-bls2cp4g3d1609ds1s00ceu-472804/

CASE http://www.morele.net/obudowa-zalman-z11-plus-460301/

DVD http://www.morele.net/asus-drw-24b5st-sata-czarny-drw-24b5st-blk-g-as-460610/

HDD http://www.morele.net/dysk-seagate-barracuda-3-5-500gb-sata-iii-7200rpm-16mb-ncq-st500dm002-407545/

PSU http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-600w-psu-80plus-bronze-4xpeg-spc083-527960/

GPU http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7950-3gb-ddr5-384-bit-hdmi-dvi-i-2xminidp-box-gv-r795wf3-3gd-448543/

Cooler http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-pro-he1224-spc080-407917/

 

Razem 3132

 

Co do wskazówek to wsadź sobie je gdzieś, że tak powiem :P

 

Ram jest tani jak barszcz, za parę lat może być droższy, wystarczy popatrzeć jak teraz stoją DDR2. Dysku mniejszego się nie opłaca bo są to starsze modele i praktycznie w tej samej cenie albo i drożej niż 500GB.

 

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Opublikowano

CPU http://www.morele.ne...7i53470-498899/

MOBO http://www.morele.ne...lan-atx-459601/

RAM http://www.morele.ne...1s00ceu-472804/

CASE http://www.morele.ne...11-plus-460301/

DVD http://www.morele.ne...lk-g-as-460610/

HDD http://www.morele.ne...00dm002-407545/

PSU http://www.morele.ne...-spc083-527960/

GPU http://www.morele.ne...wf3-3gd-448543/

Cooler http://www.morele.ne...-spc080-407917/

 

Razem 3132

 

Co do wskazówek to wsadź sobie je gdzieś, że tak powiem :P

 

Ram jest tani jak barszcz, za parę lat może być droższy, wystarczy popatrzeć jak teraz stoją DDR2. Dysku mniejszego się nie opłaca bo są to starsze modele i praktycznie w tej samej cenie albo i drożej niż 500GB.

 

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.ne...ementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Nie lepiej brać tego 7950 od ASUS'a? Ma DCU II bardzo wydajne chłodzenie

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Bo z testów wynika że to jest bardzo dobre chłodzenie:

System chłodzący DirectCU II już wielokrotnie zdobywał słowa pochwały od naszej redakcji. Chwalą go również użytkownicy. W przypadku niniejszej karty graficznej nie miało najmniejszych problemów z utrzymaniem niskiej temperatury podczas grania. Maksymalnie wynosiła ona zaledwie 55 stopni C.

Cytat z benchmarka

A tu masz test DCU II

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/asus-directcu-ii-test-kart-geforce-gtx-570-geforce-gtx-580-radeon-6950-radeon-6970-3803.html

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

BenchIT.pl polecam, bo tam są testy z 3DMark i takich tam, raczej nie oszukują w tym :P

 

 

http://www.benchit.pl/karty+graficzne/ATI/Radeon/HD+7970/-/3072

 

 

Z tego wynika że to zależy od konkretnego modelu, bo niektóre są dużo słabsze od Sapphire.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...