Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Powrót do gry -kilka pytań


AboVeAll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W DO grałem ostatnio na początku PL3 ... mam kilka pytanek ;)

 

- opłaca się zaczynać od zera na jakimkolwiek serwerze ? (chodzi o polskie serwery)

- by porządnie bocić muszę kupić kbota czy na darmowych botach idzie pograć ?

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

1) Czy warto zaczynać? Chyba sam sobie powinieneś na to pytanie odpowiedzieć. Gra jest dla zabawy. Teraz żeby coś osiągnąć w DO musisz wyłożyć kilka tyś zł albo porządnie bocić. Ze względu na ostatnie aktualizacje dużo ludzi przerzuciło się na UW (dark orbit na fb) nie ma tam peta, lf4, ulepszeń i takich tam.

 

2)Darmowych botów już nie ma (ewentualnie jest boxybot ale aktualnie jest off i nie wiadomo kiedy znowu będzie działał), są tylko płatne.

1) Pbdo bot - według mnie najlepszy, najwięcej funkcji, bardziej zaawansowany od konkurencji. Licencja dożywotnia, cena 25 euro.

http://www.pbdo-bot.com

2) Ibot, bardzo szybkie aktualizacje, prostszy w obsłudze od pbdo ale ma mniej funkcji. Licencja na 30 dni (no GG) ~10$. http://www.profibot.net

3) Kbot, to samo co ibot ale wolniejsze aktualizacje. Licencja na 11 lat, (no GG) ~40zł.

reklama

Opublikowano

1. Jeśli lubisz tą grę to się opłaca. Zrób klan kredytowy i licytuj sprzęt.

2. Nie ma free botów, są takie, jak kolega wyżej podał.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Gość Pan Szymek
Opublikowano

oki a do uridium wars sa jakies boty ?

 

i czym dokladnie różni się uridium wars od zwyklego do ?

Uridium Wars to DarkOrbit bez ostatnich aktualizacji (LF4, PET, nowe statki), a większość botów jest darmowa.

M.in.

FBot - najlepszy, jednak płatny

SuperBot - jeden z najlepszych darmowych

SBot i OBot - UDOBot ze zmienionym wyglądem i autorem, oba darmowe.

QBot - darmowy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...