Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FC WsciekleSwinie zapraszaja do klubu! [s3]


B4nDid

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM!

 

Nazwa klubu: FC WsciekleSwinie

 

Własciciel: Bartosz14

Server: 3

Rozbudowa: Zaczynamy dopiero.

Pensja(skład i rezerwa): Pensja pojawi się rozwijamy Inwestorów, sklad szukamy, oraz rezerwy!

Kogo Szukasz/Szukacie(Jako klub): Szukamy kazdego na kazda pozycje :) Kazdy z graczy w klubie bedzie gral w meczu, jest to klub stworzony by nowi gracze mogli grac, i zarabiac w klubie, nie liczmy odrazu na wszsytkie zwyciestwa, tylko jak to mowią gramy dla dobrej zabawy, :P Klub stworzony rowniez po to aby odkrywac swoje atuty postaci :P

Min. UM: 0

Cos od własciciela:

 

Witam. Mam przyjemność zaprosić Cię do klubu FC WściekleŚwinie.

Otóż ten klub szuka wzmocnienia.

Ten klub powstał 24 listopada 2012r. o godzinie 14:27.

Został on stworzony, po to aby podbijac ligi. :) Jezeli jesteś chętny to proszę o

ołaczenie do klubu, Wrazie jakich kolwiek pytan prosze do mnie pisać.

Jezei bedziesz chcial abym cie wywalil,

ok nie bede trzymal na sile :) Zapraszam.

http://www.mpcforum.pl/topic/1262762-zostane-gm/

Siemka, zostanę ADMINEM na serwerze metin 2, znam ortografie i ogarniam komendy. Mogę również pomóc przy serwie mt2. Więcej info na PW :)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...