Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

pgc-play [100 slot] [WojnyGildii] [Bez Lagów] [PvP] [Rekrutacja on] Wbijajcie!


LubieSpam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraft.png

Nazwa: pgc-play.pl [Wojny Gildi + Survival ]

IP: mc.pgc-play.pl:25565

Sloty: 100

Tryb: Wojny Gildi + Survival

Wersja: 1.4.5

HeadAdmin: LubieSpam

Szukasz server'a który będzie wyzwaniem, chcesz pograc z przyjaciółmi.

Zapraszamy..!

 

 

 

@ Automatyczny sklep z tanim vip'em

@ Zabezpieczenie przez x-ray oraz innymi cheat'mi

@ Szybka pomoc w problemach, oraz z rozwiazanięm błędów

@ Zombie potrafi niszczyc niektore bloki.

@ Wszystko spolszczone w 95%

@ Rekrutacja-ON na naszym forum.

poszukujemy drugiego H@

 

Napisz swój nick w temacie a wygrasz vip'a

<3

Opublikowano

Jako pierwszy chciałbym się zgłosić na vipa :D mój nick to Shido

 

 

I chciałbym się zgłosić na moda/admina

Nick: Shido

Wiek: 15

Doświadczenie: Miałem własny serwer i kilka razy byłem adminem

Dlaczego ty: Umiem się dogadać z innymi graczami :D

Pluginy: 8/10

Komendy: 9/10

Opublikowano

Nick: MasPapir

Wiek: 15

Doświadczenie: Dokładnie nie pamiętam wersji ale gram już 2/3 lata

Dlaczego ty: Chciałabym pomagać innym

Ortografia: Znam ją bardzo dobrze

Ts lub Skype: Jeśli o to chodzi to będzie problem narazie mam zepsuty mikrofon

Mogę być nawet kidmod ważne żebym tylko była kimś z administracji :)

Opublikowano

Zglaszam sie do glosowania : BartqRyc

 

I jeszcze chce zlozyc podanie na admina/moda/budowniczego:

 

Nick: BartqRyc

Wiek: 24

Imie: Bartek

Doswiadczenie: 2letni staz , mialem wlasny serwer za ok. tydzien bede na jednym Headem.

Dlaczego ty : Niezle buduje, ogarniam prawie wszystkie pluginy oprocz jakis podrobek -.- Po za tym jestem sprawiedliwy uczciwy itd.

Mikrofon: Nie posiadam

Skype: Posiadam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...