Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie dzialają mi serwery (większosci)


Taxus12345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc . mam problem i to duży a mianowicie chce sobie pograc na jakims serwerze ale one mi nie dzialają.

Dzisiaj pobralem sobie Anrela klikam patchuje mi sie i klikam start to miga mi kursor i w procesach się wyłącza.

Glador , Reinor , i dużo innych serwerow tak samo . Antywirus mam wyłączony , skanowalem itp. ale to nic nie daje .

Pomoze mi ktos ?

Opublikowano

Jaką masz kartę graficzną? Spróbuj w config.exe znajdujący się w folderze z grą pozmieniać ustawienia np. rozdzielczość na mniejsze itp., może Ci zadziała.

Spotkacie mnie teraz pod nickiem ElonI., w przeszłości miałem takie nicki jak: PawLord, LordzikPaw, Nienawisc.

 

Gdy masz jakieś pytanie do mnie, pisz śmiało na PW!
Gdy masz również możliwość, albo np. pomogłem, polub mój post, napewno się to Tobie zwróci w przyszłości!

Opublikowano

Podaj parametry maszynki na ktorej grasz a i przy okazji zeskanuj zobacz czy wirow niema

Bywalec
Opublikowano

Wyłącz zaporę/antywirusa.

Ustaw najmniejszą rozdzielczość i grę w oknie/całym ekranie.

Zaktualizuj sterowniki.

Jeśli masz Windows 7, zainstaluj SP1/Windows XP- SP3.

Opublikowano

a ja wiem co jest nie tak :)

 

 

@Dobra niech będzie to ci powiem , antivirusa masz pewnie off , ale on i tak sobie pracuje w procesach , ostatnio na tych nowych privach antyvirus wykrywa w nich jakieś virusy a to jest tylko jakieś zabezpieczenie i ten pliczek usuwa , choć i tak nawet jak wypakowujesz clienta i antyvirus jest off pliczek ten i tak zniknie . Po prost włącz antyvira wypakuj daj skana szybko i wyskoczy ci daj do zaufanych i git .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...