Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie skille wybierać na postaci Miecznik->Wojonik


Quenders

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak możecie dajcie info, grałem już kiedyś jednak nie za dobrze mi szło ze względu na to że wszystkie brałem na pierwszy poziom.

 

a i czy to się wybiera klasę po kolei gdy zdobędziemy poziom czy muszę np wbić ten 15. żeby zostać wojownikiem i później 75 poziom na Gladiatora? >LINK<

Opublikowano

po 1. Nie pisz w sub forum

po 2. Nie. Na 15 lvl i 20 jobie wybierasz klase postaci której nie możesz zmienić. Ten Gladek to jest karta specialisty. Masz tak : sp 1 -36lvl ,2 - 46lvl , 3 - 55lvl , 4 - 65lvl no i sp5 masz z rajdu od 75lvl

 

Licze na like

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Skoro liczysz to masz. Nie obeznany jeszcze jestem co do forum, więc musisz mi wybaczyć.

Czyli dostaje te Karty? od razu jak wbiję poziom 36 czy muszę wykonać jakąś misję.

 

 

A no i jakiś spis skilli czy coś masz? jak możesz daj info coś o tym.

 

Skille do Expienia.

Opublikowano

wszysto potrzebne masz na oficialnym forum nostale czyli tu

http://board.nostale.pl/board216-pomoc-pytania-i-pierwsze-kroki/board57-poradniki/

Odrazu mówię że jest to forum gry więc jest prawo do rozpowszechniania takich linków

 

sp musisz zrobić ... jest na to misja

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

@up

 

Tak. Jednakże da się je usuwać.

 

Co do SP- Robisz misję. Jednakże jak kupisz sp np. te, które robi się na 55 lvlu to i tak możesz je założyć posiadając wymaganą profesję.

 

Skille bierz te, które mają jakieś atrybuty a potem lataj z wróżką. Ja np. postacią z 21 lvlem atakowałem po ok. 2k dmg potworkom na moim poziomie. Wszystko dzięki wróżce i skillowi.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Wróżką?

 

A no i czy co każdą kartę muszę od nowa skille kupować?

 

Oraz jak wybrać swój atrybut? Wody/Ognia/Światła/Mroku? No i który polecasz.

Opublikowano

jak grasz wojem to najlepsza jest wr ognia bo masz 2+ skille z tego atrybutu.

A co do skilli to nie, na każdym sp bijesz profesje , a co 2 joby ( profy ) masz nową umiejętność ( max 11 )

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Możesz mi jeszcze powiedzieć jak wybrać ten atrybut?

 

No i czy każdy ma coś z ognia? bo np. Samuraj - Posiada atrybut wody. Włada samurajskim mieczem, Świetny wybór do walk między graczami.

 

 

Znalazłem coś takiego na stronie producenta.

 

mrok >> 200% << światło

ogień >> 150% << woda

 

i o ile gdzieś czegoś nie przekręciłem to to jeszcze jest:

ogień/woda >> 125% << światło/mrok

Opublikowano

Możesz mi jeszcze powiedzieć jak wybrać ten atrybut?

 

No i czy każdy ma coś z ognia? bo np. Samuraj - Posiada atrybut wody. Włada samurajskim mieczem, Świetny wybór do walk między graczami.

 

 

Znalazłem coś takiego na stronie producenta.

 

mrok >> 200% << światło

ogień >> 150% << woda

 

i o ile gdzieś czegoś nie przekręciłem to to jeszcze jest:

ogień/woda >> 125% << światło/mrok

 

Każde sp na danej klasie ma jakiś atrybut. W pierwszym SP na woja jest potrzebna wr ognia, na drugim SP- wody, na trzecim światła a na czwartym mroku. Co do 5 nie jestem pewien, ale chyba ogień.

 

Atrybutu się nie wybiera. Masz taki, jaki jest na SP, a wróżki można tylko kupić nowe lub zrobić misje. Jednakże na początku z misji można dostać tylko ognia(z tych pierwszych SP po zmianie zawodu).

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Świeżak <3 Łap

http://board.nostale.pl/board216-pomoc-pytania-i-pierwsze-kroki/board57-poradniki/48181-spis-poradnik%C3%B3w/#post451530

Myślę, że to Ci pomorze :) Też widzę, że na początkowe pytanie o skille dla woja jakoś za większej odpowiedzi nie było to za chwile dam edita :)

 

@Edit

_______________________________________

 

Skille dla woja :) Myślę, że na pewno jakoś to sobie dopasujesz :)

http://board.nostale.pl/board216-pomoc-pytania-i-pierwsze-kroki/board57-poradniki/board154-posta%C4%87/3833-szermierz-swordman-umiej%C4%99tno%C5%9Bci/

Opublikowano

Jak możecie dajcie info, grałem już kiedyś jednak nie za dobrze mi szło ze względu na to że wszystkie brałem na pierwszy poziom.

 

a i czy to się wybiera klasę po kolei gdy zdobędziemy poziom czy muszę np wbić ten 15. żeby zostać wojownikiem i później 75 poziom na Gladiatora? >LINK<

Umiejętności najlepiej się wybiera obszarowe lub jakieś mocniejsze typu Podwójny Atak :)

Te klasy są zwane SP - Specjalista, Karta Specjalisty

Możesz je zdobyć od:

36 lvl

46 lvl

55 lvl

64 lvl

75 lvl

Co do artrybutu to dostajesz go z określonej czasoprzestrzeni (lub kupienia z nosmarketu albo nosbazaru), wróżka ognia z 25 i jedziesz dalej

Jednak każda wróżka ma swój EXP, exp jest przeznaczony do zwiększania % wróżki, a za nie otrzymujesz większą siłe ataku

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Nie wiem czy koniecznie zwierzątko bo z nią nie towarzyszysz, tylko masz ją założoną w ekwipunku. Jest taka tabela w internecie, że np. za chyba 150 mobów jest 1% wróżki czyli 1% ataku danego artrybutu.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Chodzi mi o to, że na początku się dostaje 1% chyba za 150 mobów, a potem ta liczba ciągle wzrasta np. 250 mobów. Czyli 150+250=400 mobów to 2%.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Tak jak mówili, exp wróżke, najlepiej kup tak z 30% wróżkę i exp na postaci. Na woja najlepiej wróżkę Ognia.

 

Co do skilli na SP teraz dostaje się 5 pierwszych skillów na 1j (jak tylko zrobisz misje) i dostajesz skille na 4, chyba 7 i tam dalej nie wiem jobie xD ;p

 

Możesz mieć maksymalnie 10 petów, lecz te których nie chcesz możesz wyrzucać (masz koszyk u Ewy). Możesz też kupić w NM podwojenie zwierzątek czyli że będziesz mogł posiadać ich 20 ;)

 

A i jeszcze jedno, SP5 jeśli zdobędziesz to też ma atrybut Ognia dlatego polecam ją expić.

Możesz też Expić wróżkę Światła ponieważ masz crusa który jest na LoD ;D

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...