Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dział Komputery oraz "Debilne" odpowiedzi !


Sawickas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuję 2 opcje połączone.

Zrobić krótkie FAQ, w którym znalazłaby się także lista zwrotów zupelnie bezwartościowych, które by były karane jako spam.

Myślę o powołaniu kidmoderatora o poszerzonych kompetencjach.

 

Oficjalnie ogłaszam nabór. 1-2 osoby, z których wyłoni się opiekuna działu.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Proponuję 2 opcje połączone.

Zrobić krótkie FAQ, w którym znalazłaby się także lista zwrotów zupelnie bezwartościowych, które by były karane jako spam.

Myślę o powołaniu kidmoderatora o poszerzonych kompetencjach.

 

Oficjalnie ogłaszam nabór. 1-2 osoby, z których wyłoni się opiekuna działu.

Ale mamy normalnie pisać aplikacje w przeznaczonym do tego dziale czy jak?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ale może najpierw pomyślcie o tym FAQ a nie od razu 2 opcja.

 

 

 

Edit

Z tego co widzę bardzo chcesz tam range..

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Tak wgl. Dlaczego w tym dziale nie ma kidów - modów?

Syf się robi i takie są konsekwencje.

Opublikowano

Ale może najpierw pomyślcie o tym FAQ a nie od razu 2 opcja.

 

 

 

Edit

Z tego co widzę bardzo chcesz tam range..

Antix nie widziesz, że aktualnie mam Kida? Mając jednego Kida nie mogę mieć drugiego....

Dopiero po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego będę się starał o Moderatora w tym dziale

 

W piątek postaram się zrobić FAQ ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Antix nie widziesz, że aktualnie mam Kida? Mając jednego Kida nie mogę mieć drugiego....

Dopiero po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego będę się starał o Moderatora w tym dziale

 

W piątek postaram się zrobić FAQ ;)

No właśnie o to mi chodziło.

 

Temat zamykam bo będzie zrobione FAQ jesli ono nie pomoże to proszę pisać do mnie postaram sie aby tam dodano osobną range z moderatorami.

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...