Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak włączyć autoodtwarzanie dysków i usb


ZatrutyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie od niedawna wyłączylo mi się autoodtwarzanie płyt oraz usb poprostu teraz muszę wejść w mój komputer i muszę sobię to odtworzyć a ja chciałbym że przy podłączeniu usb lub włożeniu płyty do napędu otwierało się takie okienko co mogę zrobić

Opublikowano

Znalazłem takie coś, możliwe że zadziała :

 

Można wypróbować następujące możliwości:


  • Zapytaj administratora sieci, czy funkcja Autoodtwarzanie jest ograniczona przez Zasady grupy, a jeśli tak jest, zapytaj, czym można ją zastąpić.

  • Zamknij inne programy, które mogą stwarzać problemy.

  • W tym celu należy wykonać następujące kroki:

    1. Kliknij przycisk Start4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33_47.png, kliknij polecenie Wszystkie programy, kliknij polecenie Akcesoria, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję Wiersz polecenia.

    2. Kliknij polecenie Uruchom jako administrator.

    3. W wierszu polecenia wpisz polecenie net start shellhwdetection, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

    4. Uruchom ponownie komputer.



    1.  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...