Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Power is Black

Wylogowywanie na METIN2 PL

15 postów w tym temacie

Witam, ostatnio naszła mnie chęć do gry na globalu metin2, spatchowalem go do najnowszej wersji no i zacząłem. Po chwili zostałem "wywalony" z gry. Pomyślałem, że to normalne bo często tak miewałem, ale działo się to zbyt często. Pogram ok. 4 minut i znów log.

Gdy gram na serwerach prywatnych wszystko jest normalnie. Internet mam dobry. Czy to przez clienta, czy może wina komputera/internetu?

Od jakiego czasu się tak dzieje ? Ktoś inny ma dostęp do konta ? Używasz cheatów ?

1 osoba lubi to

Dzieje się tak od jakiegoś tygodnia, zrobiłem przerwę ok. miesiąca. Do konta dostęp mam tylko ja, a jeśli chodzi o cheaty to nie mam nic, nawet moda.

Rutynowym działaniem jest przeinstalowanie gry - może jakiś plik jest uszkodzony. Przed reinstallem wyłącz antywirusa i wtedy spróbuj uruchomić grę.

1 osoba lubi to

Wszystko, tak jak UP tylko może spróbuj uruchomić metina przez administratora...

1 osoba lubi to

Przeinstaluj grę, jeżeli to nie pomoże odinstaluj, i pobierz nowego klienta jeszcze raz ;)

1 osoba lubi to

zobacz co jest napisane w errorlog, albo systemerror i daj na forum metka

1 osoba lubi to

Wszystko, tak jak UP tylko może spróbuj uruchomić metina przez administratora...

Uruchomiłem przez admina, i trochę lepiej, logło po ok. 10 minutach.

Kolejny problem:

własnie zacząłem bić sobie metina i znów logło, mam tak zawsze podczas bicia ich.

Uruchomiłem przez admina, i trochę lepiej, logło po ok. 10 minutach.

Kolejny problem:

własnie zacząłem bić sobie metina i znów logło, mam tak zawsze podczas bicia ich.

Hm, spróbuj przeinstalować system, a jeśli nie chcesz lub nie potrafisz to graj na FULL SCREEN'IE.

Wyłączaj wszystkie programy, które "pobierają" łącze.

1 osoba lubi to

No chyba że jeszcze masz takie programy typu COMODO to musisz wyłaczyć zaporę systemowa i dodać do tego programu wyjatek w postaci metin2client.bin :)

1 osoba lubi to

Przy każdym sprawdzaniu plików, pobiera mi plik Metadata, którego i tak nie ma w folderze z grą. Czy to może być przyczyną tego logania?

Antywira mam zawsze wyłączonego. Po reinstalu metina nadal ten sam problem. Ma ktoś jakieś inne pomysły?

Antywira mam zawsze wyłączonego. Po reinstalu metina nadal ten sam problem. Ma ktoś jakieś inne pomysły?

Przeinstaluj system.

Jeśli masz Windows 7 - Zainstaluj SP1.

Windows XP - SP3.

1 osoba lubi to

W poniedzialek kumpel mi zapoda swojego clienta, moze to cos da. Reinstalowalem tez system ale bez rezultatu. Jesli zmiana clienta nic nie da, pójde do operatora internetu.

Po zmianie clienta na jakiegoś z modyfikacjami wszystko jest OK.

Temat do zamknięcia.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot