Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Próba wyjścia na wyzsze elo ezrealem .


Veynard

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka tam gierka ezrealem . wiem, ze dla wiekszosci stad to nic wielkiego ale dla mnie taki wynik na rankedzie to cos i zobaczcie mialem 23 zabójstwa bez zgonu, to juz jest chyba osiągnięcie nie ? :D. w tle tam macie jeszcze jakiegos rankeda jaxem . ;d

 

http://scr.hu/screen...2879241/kseqxfi

 

@edit

 

nastepna partia gierek, nie tylko ezrealem . ( quadra ashe ! )

 

http://screenshooter...2879241/oeyjwkj

 

@edit2

 

I kolejne gierki ezrealem w tym quadra ez

 

http://screenshooter.net/2879241/rjfshpc

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

Najs tylko build troche nie tego , Tri force BT potem infinity wg mnie bo ty nie miales praktycznie wgl sustainu co jest glownym atutem i koniecznoscia na adc, jak masz malo hp schodzisz do jungli bijesz wilki i juz masz full, nie trzeba co chwile recallowac.

Opublikowano

dzięki majki, spróbuje twojego sposobu na budowanie ezreala napewno :) . tak mi się grało dobrze do tej pory ;p. zamazałem gragasa i nunu, tak to prawda . osiągnąłem nimi słabe wyniki, szedłem z przymusu dla teamu . zamazałem je bo chciałem uniknąć hejtu, to tyle :) . poza tym w tym poscie chwale się statami ezreala a nie porazkami gragasem czy supportem - nunu

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

Gratulacje, ja nigdy nie nafeedowałem ezem, ale nawet gdy mam staty na + to przegrywam. :/ (tylko czasem.. ;x)

Opublikowano

Gratulacje, ja nigdy nie nafeedowałem ezem, ale nawet gdy mam staty na + to przegrywam. :/ (tylko czasem.. ;x)

 

 

To dlatego że carrować nie umiesz. :)

 

 

btw gz, ale na elo do ~1500 ezem nie jest trudno carrować:P

1294477714-U1.png

Opublikowano

no masz racje, nie jest trudno carrowac. a jeszcze jak dostaniesz dobrego supporta to 75% na wygranie rankeda :). chociaz nie zawsze ;> .

VeyPl.png

 

Jeśli pomogłem, daj tego like

Opublikowano

Ładnie ładnie jednak ezreal moim zdaniem jest nałatwiejszym adc.

Flash ,global ulti + pasyw daje naprawde dobre połączenie(mała ilość many dla q)

ilw1.jpg


All Bad things must come to an end.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...