Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas odpalania niektórych aplikacji....


KaczorMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :D.

 

 

Najpierw opiszę parametry mojego komputera, a więc tak :

 

Windows XP Service Pack 3,

Pamięć Ram 1GB,

Karta ATI Radeon 9550 512MB,

Procesor Celeron 2,6 GHz.

 

Mój problem polega na tym i pojawił dopiero się od dwóch dni, a więc tak.

 

Kiedy naprzykład chcę wejść w opcję Radeona, to klikam prawym na pulpit i tam jest ale nie chcę mi się wyłączyć....

 

Wyskakuje mi takie okienko :

 

cli.exe - Błąd aplikacji.

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b). Kliknij przycik OK, aby zakończyć aplikację.

 

Mogę dodać że to nie tylko przy tym tak się robi ale np. też przy odpalaniu metka.

 

 

PS : Zrobiłem skana Kasperky i wszystko wyleczyłem,

Odinstalowałem stery i zainstalowałem nowe (bez efektu).

Zainstalowałem na nowo NET.Framework 4. (nic).

Odkurzyłem programem CCleaner (również bez efektu).

Opublikowano

PS : Zrobiłem skana Kasperky i wszystko wyleczyłem,

 

 

Co to znaczy wszystko ,,wyleczyłem ''

Sądząc po błędzie i po tym że leczyłeś pliki prawdopodobnie siedziała tu infekcja plików wykonywalnych.

Ile było plików zainfekowanych , jaki to był wirus chodzi mi o nazwę.

Dorzuć jeszcze loga OTL.

Instrukcja :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/679592-tutlogi-co-i-jak/

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

Co to znaczy wszystko ,,wyleczyłem ''

Sądząc po błędzie i po tym że leczyłeś pliki prawdopodobnie siedziała tu infekcja plików wykonywalnych.

Ile było plików zainfekowanych , jaki to był wirus chodzi mi o nazwę.

Dorzuć jeszcze loga OTL.

Instrukcja :

 

 Ale chodziło mi o to że wszystkie usunołem...
http://www.mpcforum.pl/topic/679592-tutlogi-co-i-jak/

 

Dobra już rozwiązałem problem.

Wystarczyłoo reinstalowac program ATI...

 

Dziękuje

Opublikowano

Wystarczylo przeinstalowac ATI gdyz to sa skutki po infekcji plikow wykonywalnych.

Daj OTL przy okazji ...

Gdyz takie infekcje ciezko wyleczyc .

1 skan nie wystarczy by wyeliminowac wirusa.

Za kilka dni to samo pewnie bedzie ..

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...