Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak zdenerwować przeciwnika v2


Arv3n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. Jak wiecie 30 lvl nie nabierają się na "press d to dance"

Wystarczy napisać na /all

Riot added a screen away, you must to click on the char and write AddFarMore 

95% ludzi nawet na 1600 elo nabiera się na to.

 

Mile widziane like'i.

Na low lvl działa press d to dance itd :D

Opublikowano

kody do gier są zazwyczaj bezsensowne.

Jak Nie pasuje napiszcie coś w stylu. Click on chapion, and write "decal" for change on/off fog war. Debile na 1700 elo się nabierają... nie wiem jak z 700 + etc

Opublikowano

Próbowałem, rzadko kto się nabiera :P

Raczej tylko do 20 lvla, dalej ludzie są na tyle ogarnięci, że widzą, że na klawiaturze mają D (ja np. automatycznie wciskam D czy F zależnie od potrzeby nie patrząc na klawiaturę i czuje kiedy nie mam palców na dobrych klawiszach) czy F i nie nabiorą się

Opublikowano

Próbujesz zrobić z ludzi idiotów?

Przecież normalna osoba nie wierzy w cheaty do LoL'a, a nawet jeśli, to napisze to na chacie, a nie wpisze 'od tak'.

88ojam.jpg

Opublikowano

 

95% ludzi nawet na 1600 elo nabiera się na to.

 

 

Już to widze że wbiłeś 1600 elo i robisz takie gówno-tutoriale.

0/10

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...