Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki był wasz najlepszy serwer Metin2 ?


Wyjątkowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, ostatnio każdy serwer, który wychodzi ma jakieś problemy zgodzicie się ze mną ?

 

Trudno znaleźć serwer, który nam się podoba w każdym calu, gdyż takich nie ma.

 

Jeżeli ja czekam na jakiś serwer, ten serwer zawsze ma jakieś problemy...

 

Nie zawsze ze swojej winy. Są ludzie, którzy nie mają co robić i ddosują serwer bo są idiotami !

 

Nie doceniają pracy 2 osoby, tylko jednym atakiem paprają sprawę....

 

Owszem są serwery bardzo fajne, nawet teraz ;)

 

Ja osobiście jeżeli widzę serwer, który mi się nie podoba nic z nim nie robie.. Bo wiem, że jakiejś osobie z forum na pewno on się spodoba !

 

 

Często sięgam pamięcią do serwerów, które były kiedyś i padły, lub są nadal lecz skończyłem tam grać.

 

Chciałbym się od Was dowiedzieć jaki był najlepszy serwer na jakim graliście lub gracie, oraz dlaczego tak jest, wypiszcie jego wady oraz zalety, abyśmy po wspominali trochę oraz wymienili się sugestiami co do serwerów .

 

 

Ja rozpocznę

 

 

Moim serwer na, którym grało mi się najlepiej, był serwer Ravia.eu

 

Po tym jak postawiłem sobie cel, na Metin2.pl i go osiągnołem, ten serwer był dla mnie idealny.

 

- Doskonała liczba graczy

- Dobry kontakt z administracją serwera

- Akutalizacje są starannie robione

- Wszystko dobrze dopasowane

- Dbałość o graczy, oraz o własną pracę

- Ogromny wkład administracji w serwer

 

- Jak na każdym serwerze znajdziemy ludzi, którzy przeszkodzą Ci w grze, tutaj jest ich około 30%

 

 

Moja opinię już znacie teraz czekam na wasze ;)

 

 

Jak wiadomo trudno porównać serwer Hard z serwerem easy ponieważ to dwa inne 'światy", także proszę nie hejtowanie mojej wypowiedzi ravia to gówno itp. Każdy lubi co innego

 

 

Nie chciałbym widzieć w tym temacie, wulgaryzmów, przezywania się, każdy ma inne sugestie wobec serwera, każdy może się wypowiedzieć, o serwerze, który napisał inny user.

 

Zapraszam to pisania, wróćmy wspomnieniami do miłych momentów !

 

 

Pozdrawiam hydrotic

2iw0ill.jpg



More than Passion !


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...