Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] CraftBlock - launcher, pelerynki, skiny, mody, sklep sms, mili admini [50 slotów] [Brak lagów!] [Częste eventy!]


Heniut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sloty: 50

IP: s1.fiberhost.pl:24030 ,aby zagrać należy założyć konto na stronie CraftBlock.pl ,wciskając

przycisk "Zagraj" oraz zalogować się do Panelu Gracza i pobrać Launcher !

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

PvP: NA ARENIE

Premium: WŁASNY SYSTEM!

Nether: ON

 

Rejestracja:

Klik!

Download Launchera:

Klik!

Skan:

Klik!

INSTRUKCJA INSTALACJI LAUNCHERA:

http://www.youtube.com/watch?v=PeAXFOHUt1Y

Ekipa:

[Administrator] Zgzytek - Organizator projektu ,właściciel

[Administrator] Heniut - Programista serwera/strony ,technik , właściciel

 

 

Historia:

My uciekinierzy z przeklętego przez boga Cesarstwa

Rzymskiego prosimy boga o błogosławieństwo i wskazanie nam

miejsca do życia.

Po wielu miesiącach wędrówki znaleźliśmy miejsce do życia

jest tu pod dostatkiem jedzenia i materiałów do budowy schronień

jest nas zaledwie garstka ale wierze że bóg nad nami czuwa.

Założyliśmy osadę w miejscu nazwanym przez tubylców

„Tir drwg” jednak my nazwiemy ją „Deus Lucem „

Wiedzie nam się dobrze pobliskie plemiona nam pomagają

lubią nas ponieważ my nie lubimy Rzymian. Uprawiamy ziemi i

hodujemy zwierzęta. Nie wiemy dokładnie gdzie jesteśmy ale na

pewno jest to Północna część Brytanii.

A.D.400

Znalazłem te zapisy w chacie zmarłego kapłana nikt nawet

nie znał jego imienia. Ponieważ sam umiem pisać będę je

kontynuował.

Nasz wioska dobrze prosperuje, nawróciliśmy kilku tubylców

którzy teraz polują dla nas i przeprowadzają nasze zwierzęta

przez dzikie tereny „Tir drwg”. Niestety plemionom to, że kilku

z nich weszło z pogańskiej drogi na drogę Pana, nie spodobało się

i poderżnęli im gardła. Nie mogliśmy nic zrobić aby im pomóc nie

jesteśmy wojownikami, ale możemy być pewni ze zostaną dobrze

przyjęci przez Boga w Jego królestwie.

Po tym tragicznym wydarzeniu żadne z zaprzyjaźnionych

plemion nie dawało znaków życia. Ludzie obawiali się że

Cesarstwo dotarło i tu. Jednak... mylili się. Pewnego wieczora Na

wzgórzu stanął szaman. Nigdy nie widzieliśmy tubylca który

byłby pomalowany niebieską farbą w różne wzory. Wzniósł ręce

do góry i zaczął odprawiać modły do swoich bogów. Nasz kapłan

z krzyżem w ręku szedł w jego kierunku nie wiedzieliśmy co chciał

zrobić i nigdy się nie dowiemy. Ponieważ gdy tylko do niego dotarł

kapłan pochwycił go i rytualnym nożem poderżną mu gardło.

Wszyscy zaczęli się modlić.

Po tym jak szaman skończył modły splunął na chłodne już

ciało kapłana i odszedł. Ludzie nadal byli przerażeni.

Obudziły mnie wrzaski i odgłosy walki. Nie wiem co się

dzieje, boje się wyjrzeć na zewnątrz chaty. Czuć dym. Pozostaje mi

modlitwa. Słychać że krzyki zbliżają się coraz bliżej. Słychać jak

drzwi zostają wyważone z hukiem. Do izby wbiegli tubylcy.

Boże dodaj mi siły!

A.D.1124

Nasza wyprawa przeciw ostatniej pogańskiej wiosce

przyniosła do naszego kościoła te zapiski. Wynika z nich że są to

dzieje naszych przodków. My sami jesteśmy uciekinierami którym

tej diabelskiej nocy udało się uciec w góry i przetrwać.

Założyliśmy małą wioskę nad wodą. Teraz jest to metropolia.

Jedyne co nas dziwi to to że nie dochodzą do nas wieści z

Cesarstwa, nie wiemy co dzieje się na południu.

W końcu udało się nam zaprowadzić pokój na tych ziemiach.

Ostatnia pogańska wioska twardogłowych tubylców została

spalona. Dlaczego nie chcieli nawrócić się na drogę Pana. Boże

umiłuj się nad ich duszami.

Jedyne co martwi naszego biskupa to to, że szaman przed

śmiercią wzywał moce nieczyste.

Dziś doszły nas wieści z kopalni podobno widziano tam

jakieś dziwne wytwory szatana. Oby to były tylko wytwory

ludzkiej wyobraźni. Jednak jeśli się mylę i szatan rzeczywiście

chce zawładnąć te ziemie pozostaje nam tylko modlitwa.

Niestety te stwory są prawdziwe. Zabiły wszystkich w

zachodniej kopalni i wyłażą na powierzchnię. Przypuszczam że to

są te złe moce wzywane przez szaman w ostatnich chwilach życia.

Dziś poraz pierwszy te stwory posmakowały zimnej stali

naszego rycerstwa. Kilku rycerzy przyniosło głowę jednego z tych

paskudztw. Była ona zielona wykrzywiona w ostatnim krzyku.

Z ciekawości sprawdziłem co oznacza stara nazwa tych ziem

„Tir drwg” oznacza w starym języku tubylców „Ziemia Zła”

Chyba dokopaliśmy się do tego zła teraz pozostaje nam kapłanom

modlitwa a pospólstwo wiara w naszych mężnych rycerzy.

Nie dostaliśmy wieści od jednej z odległych wiosek od wielu

tygodni, więc posłaliśmy tam zbrojny patrol. Wróciło dwóch z

czterdziestu. Biedni chłopcy mieli po kilkanaście lat byli cali

osmoleni i poharatani mówił że wioska zniknęła z powierzchni

ziemi a gdy wracali w padli w zasadzkę tylko im udało się ledwo

ujść z życiem.

 

 

Dlaczego u nas warto zagrac ??

- Własny launcher

- Miła administracja (i bardzo często online :))

- Dobrze dopasowane mody oraz inne ustawienia

- Brak lagów

Prezentacja.png

 

Kontakt:

35023463 - Zgzytek - Właściciel, pomysłodawca, sprawy serwera

3027377 - Heniut - Właściciel, technik od spraw strony

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Proszę podaj mi swój adres IP na PW lub login jakii mogłeś mieć.

 

Nic nie musisz podmieniać :)

Nasz launcher pobiera osoobnego klienta ;)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Login załatwiony, musiałem wejść normalnie na strone.

Tylko nie wiem jak zainstalować tego launchera. Mam go pobrane i co dalej?

Opublikowano

Wypakowywujesz te 2 pliki do jednego katalogu (np. obydwa na pulpit). Odpalasz launcher, logujesz się klikasz w Pobierz clienta następnie launcher nie będzie odpowiadał (brak odpowiedzi, będzie zawieszony) - w tym czasie pobiera klienta. Jak wszystko się skończy gra się odpali :)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Jakie dwa pliki ?

Mam jeden ściągnięty .

Ale jak go otwieram wyskakuje : Unable to launch the application

I co mam zrobić ? No ja mam miencrafta na pulpicie.

 

Można to wytłumaczyć jak dziecku ? ;p bo zielony jestem na maxa: D

Opublikowano

Specjalnie dla ciebie nagrałem poradnik video jak zainstalować launcher... Zaraz będzie.

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

1. Pobierasz plik .rar (launcher) i wypakowywujesz 2 pliki które są w nim np. na pulpit

2. Odpalasz launcher, logujesz się, klikasz pobierz grę - launcher się "zwieśi" ale tak naprawdę pobiera on wtedy klienta (~8MB) - czekasz aż się odwiesi

3. Klikasz graj...

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Ale ja nie mogę otworzyć pobranych plików aby je wypakować, gdy odpadam te pliki pobrane to : Unable to launch the application

Wiec ja nie wiem :((

Opublikowano

Ale nie możesz otworzyć pliku .rar czy launchera .exe

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Na stronie od teraz każdy posiada swój link polecający :)

Więcej info w newsach.

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Craftingi są na stronie serwera ,Launcher nie popsuję wam plików ,bo korzysta z osobnego folderu .craftblock :)

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

Zapraszamy na serwer!

Rejestracja już poprawiona - jedna osoba skarżyła się, że nie działa :)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Polecam serwer, miła administracja, ładny launcher i fajnie dobrane pluginy :)

Częste eventy etc. niestety graczy trochę mało online, ale może to się zmieni :>

Dzięki!

Opublikowano

Zapraszamy na serwer :)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...