Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie piosenki na dyskoteke 12-16lat ?


KaeN™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chodzi mi o to, że potrzebuje piosenki wszystkie na dyskoteki szkolne mam już sprzet i programy ale potrzebuje jakiś fajnym szybkich piosenek kilka takich do których ludzie pośpiewają ale nie za szybkich jak anime-libera czy coś takiego bo tak bawic sie nie będą raczej ; )

ps zna ktoś tytuł piosenki tej piosenki jak jest co chwile biri biri biri bara bara bara nananana ;d

 

Licze na tytuły musze miec piosenki na ponad 3godziny. Najlepiej jakby ktoś zapodał swoją paczkę do ściągniecia. Wczoraj na 18-tke dj miał 700 piosenek ale to tylko glownie same polskie i fajne takie smieszne i takie normalne a ponad 700 owiele mial te normalne szybkie takie ; D

 

Zapodaj ktoś zią + dopiero zaczynam tu ;]

8709ec53e24606c931c5fe03ab37077f.jpg

Opublikowano

metallica - enter sandman :) polecam, skoczna muzyka.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." ~Stanisław Lem

Opublikowano

Ja już napisałem taki temat. To, co w chwili obecnej mam:

 

1353261095-U368925.png

 


Masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące komputera? Napisz do mnie, a postaram się ci pomóc.

Opublikowano

Ah te dzisiejsze internety.

Ludzie z LTE korzystają a nadal ciężko na eskę wejść i zobaczyć co grają.

 

 

 

 

 

Ah, kolega w metina gra. Nie było pytania.

Trolling is a art.

Opublikowano

Dokładnie to samo co 2up. Wejdź na eskę i zobacz gorącą 20 czy jakoś tak.

Pitbull, Rihanna, One Direction, Adele, Michel Telo, Avicii

Opublikowano

Rihanna - Diamonds (Shahaf Moran Remix)

Flo Rida - I Cry (Mixon Remix)

Let's Go Project - Yeke Yeke (Kuba S & Fisher Remix)

Avicii vs. Lenny Kravitz - Superlove

Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (W&W Remix)

Opublikowano

Slayer - Seasons in the Abbys -- idealna do walca

Slayer - Unit 731 -- szybka ,energiczna

Slayer - Angel of Death -- średnio szybka zajebista

Chujowe.

Trolling is a art.

Opublikowano

Jak się do mnie zwracasz, to rób to dużą literą, plebsie to raz, a 2, że trochę za cienki jesteś aby mówić mi co mam robić.

Chujowa muzyka jest chujowa, a ty jesteś zwykłym randomem. Now flee.

@Down

Jakbym cię chciał ztrollować to zrobiłbym to tak, że nawet byś się nie połapał a ja i wielu innych miałoby z tego ubaw.

Trolling is a art.

Opublikowano

Usher- scream, zawaliste do tanczenia

black eyed peas dont stop the party, just cant get enough,

will.i.am this is love

millenium- day afer day

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Dzieki wam i sobie od założenia tematu ściągnąłem już sobie 50+ piosenek ; ]

Oby tak dalej . Lece juz około 1,5h i 0 ripli nie było jeszcze ;D

Macie jeszcze coś ? Jutro wam zrobie ss-y co już mam :)

8709ec53e24606c931c5fe03ab37077f.jpg

Opublikowano

gosc 53 posty wyzywa innego typa od randoma japierdole omg

[list]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/435586-tutreje-na-nostaleth/"]Mój tut rejestracji na Tajlandzkim nostale[/url]
[*][url="http://www.mpcforum.pl/topic/639995-tutwszystko-o-kartach-specjalisty/page__pid__4604876#entry4604876/"]Wszystko o kartach specialisty[/url]
[/list]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...