Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/oferuję pomoc przy postawieniu serwera


Fx Padrino

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

Jeśli ktoś potrzebuje na serwie GM z dość dużym doświadczeniem proszę pisać. Kontakt oraz wszelkie dodatkowe informacje poprzez PM.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

na bogato.

@top

search good developer <3

 

 

ktoooooooooooooooooooooooooo tooooooooooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest deeeeeeeeeeeeeeeveeeeeeeeeeeeeeeeeeelooooooooooooooooppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr

alishia.jpg


Opublikowano

ktoooooooooooooooooooooooooo tooooooooooooooooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeest deeeeeeeeeeeeeeeveeeeeeeeeeeeeeeeeeelooooooooooooooooppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr

 

developer pisze się przez jedno e...

6330236.jpg

 

@topig @Day

Jaki stopień zaawansowania developerskiego Ci potrzebny?

Opublikowano

developer pisze się przez jedno e...

6330236.jpg

 

@topig @Day

Jaki stopień zaawansowania developerskiego Ci potrzebny?

 

Chuj Ci w dupe żydzie jebany petalniami przez Stacha, który miesza w kartoflu pchany

alishia.jpg


  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Poszukuje osoby przy pomocy servera, dokladniej servera prywatnego, dokładniej potrzebna pomoc przy bazie danych i plikach ;)

 

*Server stawiany na vp's ( vp's jest już kupiony)
*Server ep2 oczywiście

 

 

Kontakt gg: 47852694 (Czesto niewidok)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zostane developerem na jakimś servie.

Ep1 czy ep2 bez różnicy byle miał on doświadczony team, nie chcę pracować z "dziecmi".

Kontakt pw :)

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Zostane developerem na jakimś servie.

Ep1 czy ep2 bez różnicy byle miał on doświadczony team, nie chcę pracować z "dziecmi".

Kontakt pw :)

Sam stawiasz sobie wymaganie... nie chcę z dziećmi... sam dzieciakiem jesteś. no nic... sorry...

 

@topic...

Szukam jakiegoś ogarniętego developera. Serwer na plikach EP3 (Tak! EP3! Zdobyłem owe pliczki, zabuliłem niezłą kasę za nie), dedyk jest już wykupiony.

Kontakt: PW.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Sam stawiasz sobie wymaganie... nie chcę z dziećmi... sam dzieciakiem jesteś. no nic... sorry...

 

@topic...

Szukam jakiegoś ogarniętego developera. Serwer na plikach EP3 (Tak! EP3! Zdobyłem owe pliczki, zabuliłem niezłą kasę za nie), dedyk jest już wykupiony.

Kontakt: PW.

Hah, ostatnio rozmawiałem z adminem destiny na skype i mówił mi że, gdyby był potrzebny mu developer, to dał by mi szanse :)

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Hah, ostatnio rozmawiałem z adminem destiny na skype i mówił mi że, gdyby był potrzebny mu developer, to dał by mi szanse :)

SL85h.jpg

buu

Opublikowano

 

Hah, ostatnio rozmawiałem z adminem destiny na skype i mówił mi że, gdyby był potrzebny mu developer, to dał by mi szanse :)

e0ca466dc18a788046bf4ad446e080d1.jpg

Noobie, to się go spytaj.

Ahh Ty nie masz kontaktu do niego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Top dalej szukam

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Noobie, to się go spytaj.

Ahh Ty nie masz kontaktu do niego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Top dalej szukam

3228302302_no_pacz_.jpg

buu

Opublikowano

 

Noobie, to się go spytaj.

Ahh Ty nie masz kontaktu do niego XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Top dalej szukam

3228302302_no_pacz_.jpg

A ja jebłem po tym :D

Przebijesz? :)
@Top Jeśli jesteś lordzikiem to proszę nie pisz do mnie !
Dlaczego?

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Hah, Destiny to jedno wielkie bagno, tak jak Admin tego serwera. Chociaż, w sumie to Edu jest tam bagnem, Admin nic nie może zrobić. Taka to filozofia <facepalm>. I proszę nie mów mi, że zmyślam, bo mam znajomych z dawnego, wspaniałego teamu Destiny, wszystko wiem. np. Serwerowy team (admin, edu itd.) zapłacili NightBoss'owi za to, żeby nie crashował bueheheheheh :D

 

 

 

@ Szukam kogoś, kto chciałby zostać TGM-em. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to PW. Przedstawić swoją sylwetkę, doświadczenie itd. :)

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Hah, Destiny to jedno wielkie bagno, tak jak Admin tego serwera. Chociaż, w sumie to Edu jest tam bagnem, Admin nic nie może zrobić. Taka to filozofia <facepalm>. I proszę nie mów mi, że zmyślam, bo mam znajomych z dawnego, wspaniałego teamu Destiny, wszystko wiem. np. Serwerowy team (admin, edu itd.) zapłacili NightBoss'owi za to, żeby nie crashował bueheheheheh :D

 

 

 

@ Szukam kogoś, kto chciałby zostać TGM-em. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to PW. Przedstawić swoją sylwetkę, doświadczenie itd. :)

z checia zotane TGM jaki to serwer jezeli moge sie dowiedziec ?:D

Opublikowano

z checia zotane TGM jaki to serwer jezeli moge sie dowiedziec ? :D

 

A pewnie i tutaj pojawi się potem. Na razie jeszcze nie otwarty. Co do posady TGM... jak mówiłem, aplikacje.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

z checia zotane TGM jaki to serwer jezeli moge sie dowiedziec ? :D

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAH

Jeśli bludi dostanie gm to wątpie żeby ktoś tam grał XDDDDDDDDDDDD

@top f5

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

Poszukuje osób do stworzenia prvatnego serva (Last Chaos).

Server stawiany na Vps.

Vps"a w każdej chwili mogę za sponsorować z własnej kieszeni, lecz potrzebuje osób przy bazie i plikach oraz coś z grafikiem itp. większość wie o co chodzi.

Kontakt PW lub tutaj ;p



Nadal Aktualne i poszukuje! :D

123695094.png

Opublikowano

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHAH

Jeśli bludi dostanie gm to wątpie żeby ktoś tam grał XDDDDDDDDDDDD

@top f5

Sklej tam jape konski zwisie .

Jestem 100000000000000000000000000000000x lepszy niz ty o.O lyso ci nie ?

 

@@@Up jezeli oferta nadal aktualna prosze o kontakt ;)

Opublikowano

Sklej tam jape konski zwisie .

Jestem 100000000000000000000000000000000x lepszy niz ty o.O lyso ci nie ?

 

@@@Up jezeli oferta nadal aktualna prosze o kontakt ;)

 

Jak powiedziałem, tylko pw i aplikacja. ;)

zSCFQrN.png

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...